Facebook Google+ Twitter

Rusza cykl darmowych szkoleń dla przedsiębiorców

25 września odbędzie się szkolenie z prawa zamówień publicznych, pierwsze z cyklu bezpłatnych szkoleń dla osób zatrudnionych na terenie województwa mazowieckiego

Program Operacyjny Kapitał Ludzki wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości / Fot. www.efs.gov.plFundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw realizuje projekt Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki pt. „Wiedza z zakresu zarządzania, pisania biznesplanów, pozyskiwania dotacji szansą na Twój sukces zawodowy”, w ramach którego zainteresowane osoby mogą wziąć udział w darmowych szkoleniach związanych z tematyką unijną.


Kto może brać udział?


Szkolenia i warsztaty skierowane są do szerokiego grona odbiorców: od kadry zarządzającej pracowników małych i średnich przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych, banków bądź firm consultingowych, aż po studentów i dziennikarzy interesujących się problematyką dotacji unijnych. Jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić, jest zatrudnienie na terenie województwa mazowieckiego.

Każde szkolenie będzie dopasowane do potrzeb osób zgłaszających się na nie. Będzie to możliwe dzięki ankietom, o wypełnienie których będziemy prosić zainteresowanych”, mówi Jacek Kokot, kierownik projektu.

A co z pracą?


Warsztaty odbędą się w Warszawie. Nie powinno to być jednak problemem dla osób zatrudnionych poza stolicą - Fundacja zapewnia uczestnikom zwrot kosztów dojazdu oraz wyżywienie. Dzięki weekendowym terminom szkolenia nie kolidują z godzinami pracy. Nie będzie też dylematu, który temat warsztatów wybrać, gdyż każda osoba będzie mogła wziąć udział w kilku dostępnych szkoleniach.

Osoby zainteresowane udziałem w najbliższym lub kolejnych szkoleniach powinny zgłosić się do Fundacji MSP, pisząc na adres: pokl.811@fund.org.pl

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.