Facebook Google+ Twitter

Rusza czwarta edycja konkursu "Eureko - Akademia Przyszlosci"!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-10-16 18:58

19 października br. rozpocznie się czwarta edycja konkursu wiedzy o ekonomii i zarządzaniu „Eureko - Akademia Przyszłości”. Studenci zarówno państwowych jak i prywatnych uczelni wyższych z całej Polski, którzy nie ukończyli 26 roku życia, będą mogli sięgnąć po stypendium o wartości do 50 tys. euro!

 / Fot. LogoDrugą częścią nagrody głównej w konkursie jest półroczny, płatny staż w jednej ze spółek Grupy Eureko w Europie. Najzdolniejsi będą mogli wygrać również MacBooka i Ipody. Organizatorem konkursu jest Eureko - Europejska Grupa Ubezpieczeniowa, partnerem merytorycznym natomiast Szkoła Główna Handlowa.

„Eureko - Akademia Przyszłości” to szansa na spełnienie nawet najbardziej nierealnych dotychczas marzeń, związanych z edukacją i szkoleniem zawodowym za granicą. Zwycięzca konkursu osobiście zadecyduje na jakiej uczelni i jakim kierunku podejmie studia. Z kilkunastu krajów Europy, w których znajdują się spółki Grupy Eureko, wybierze również miejsce, w którym zdobywał będzie cenne doświadczenie zawodowe.

Firma Eureko od lat aktywnie angażuje się w rozwój i promocję edukacji. „Cieszę się, że już po raz czwarty możemy dać młodym ludziom szansę na znakomity start zawodowy. Biorąc udział
w konkursie można nie tylko zdobyć naprawdę atrakcyjne nagrody, ale również sprawdzić poziom swojej wiedzy i umiejętności. Co roku z radością obserwuję jak młodzi, niezwykle zdolni ludzie rywalizują ze sobą, by zakwalifikować się do kolejnych etapów konkursu. Mam nadzieję, że również w tym roku do konkursu przystąpi wielu studentów, którzy zechcą aktywnie kształtować swoją przyszłość” - powiedział Michał Nastula, prezes zarządu Eureko Polska.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się na stronie internetowej eureko-akademiaprzyszlosci.pl. Rejestracja rozpoczęła się 1 października br. Następnym krokiem w kierunku wygranej jest przystąpienie do pierwszego etapu konkursu - rozwiązanie testu internetowego, dostępnego na stronie konkursu od 19 do 25 października. Do drugiego etapu zakwalifikuje się stu pięćdziesięciu studentów, którzy spotkają się na teście pisemnym w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Następnie już tylko dwadzieścia osób weźmie udział w debatach oxfordzkich, które wyłonią finałową dziesiątkę. Ostatnim etapem będzie quiz finałowy, w którym poznamy zwycięzcę konkursu.

Autor: Weronika Ławniczak
Tekst pierwotnie opublikowany na stronie eureko-akademiaprzyszlosci.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.