Facebook Google+ Twitter

Rusza Gala Gwiazd w Międzyzdrojach

Dziś rusza Gala Gwiazd w Międzyzdrojach - konkurencyjna impreza dla Festiwalu Gwiazd, który został przeniesiony właśnie z Międzyzdrojów do Trójmiasta. Na uczestników czeka wiele atrakcji i spotkań z aktorami m. in. serialu ''Klan".

Oficjalne otwarcie odbędzie się dziś o godzinie 21.30 przy promenadzie. Zostanie wręczona Złota Płyta dla Jerzego Gruzy, otwarciu Gali będzie towarzyszył koncert Norbiego.

Piotr Gąsowski / Fot. AkpaOd wtorku do festiwalowego hotelu Amber Baltic tuż przy międzyzdrojskiej promenadzie zjeżdżają się największe serialowe gwiazdy. Przybyli już: Andrzej Grabowski (Świat według Kiepskich), Piotr Machalica, Piotr Gąsowski (Daleko od noszy) i Grażyna Wolszczak (Na Wspólnej). W tym roku Gala poświęcona jest polskim serialom, ostatniego dnia (8 lipca) zostanie odsłonięta ławka przedstawiająca serial ''Klan'' .Piotr Gąsowski / Fot. Akpa

Większość widowisk odbędzie się na piaszczystej plaży na której powstała scena. W czasie trwania Gali codziennie w samo południe Marcin Meller - red. naczelny Playboy'a będzie rozmawiał z zaproszonymi gośćmi.

Jak co roku późnymi wieczorami odbywać się będą seanse filmowe z najnowszymi polskimi filmami m. in. "Świadek koronny", "Dlaczego nie!", "Palimpset" - scena również na miejskiej plaży.

Na promenadzie zaś, coś dla praktykujących ruch. Gwiazda Tańca z Gwiazdami jurorka - Iwona Pavlovic w ramach akcji ''Wakacyjna szkoła tańca" nauczy nas samby.

Podczas kilkudniowej Gali w różnych miejscach miasta odbywać się będą przedstawienia m. in. "Chwile słabości" w reż. Marcina Sosnowskiego, obsada: Magdalena Zawadzka, Małgorzata Socha, Leonard Pietraszak, "Chlip Hop" w reż. Magdy Umer, obsada: Andrzej Poniedzielski, Wojciech Borkowski.

W koncercie finałowym, który reżyseruje Andrzej Strzelecki wystąpią m. in. Wiktor Zborowski, Marian Opania i Piotr Machalica. Niestety już od kilku lat nad imprezą zbierają się czarne chmury.. dosłownie. W tym roku synoptycy również zapowiadają deszczowe dni, które na pewno zakłócą przebieg imprezy.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.