Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7510 miejsce

Rusza Husaria! Nowy klub sportów walki w Gołdapi

Husaria - to nazwa nowego klubu sportów walki, który 5 stycznia rozpoczął swą działalność w Gołdapi. Czy gołdapscy "Husarzy" zawojują polską scenę boksu i kickboxingu?

Logo klubu Miłośnicy sportów walki z przygranicznej Gołdapi od 5 stycznia mają dodatkową możliwość szlifowania swych bojowych umiejętności. Pod okiem profesjonalnej kadry z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Husaria Gołdap" będą mogli uczestniczyć nie tylko w zajęciach typowo pięściarskich, lecz także i kickbokserskich.

 / Fot. Husaria Gołdap- Naszym celem jest popularyzacja tych pięknych dyscyplin sportu oraz zachęcenie dzieci, młodzieży i dorosłych do aktywnego, zdrowego trybu życia. Kształtują one nie tylko ciało, ale i charakter. Mamy nadzieję, że wkrótce podopieczni "Husarii" zaczną przywozić do naszego miasta cenne trofea: zarówno z okolicznych turniejów jak i imprez o charakterze ogólnopolskim czy międzynarodowym - zapowiada Damian Szafran, współzałożyciel klubu.

Treningi odbywają się przy ul. Wojska Polskiego 18 - w sali gimnastycznej za Zespołem Placówek Edukacyjno-Wychowawczych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.