Facebook Google+ Twitter

Rusza I Edycja Rage-Race Winter Test

Rajdowe samochody, barwy kontrastujące z białą pokrywą toru wyścigowego, piękne kobiety i zadowoleni uczestnicy to Rage Race Winter Test, który rusza 27 lutego w Józefowie pod Warszawą.

bryzgi śniegu i wody spod kół oryginalnych samochodów to normalny widok podczas Rage Race. Hammer BetCRIS team. / Fot. rageWarszawa i okolice stolicy zamierają sportowo i turystycznie w sezonie zimowym. Wyjątki od reguły pojawiają się sporadycznie. Jednym z nich jest Rage Race Winter Test. Impreza motoryzacyjno-freesty'lowa skierowana dla miłośników szybkich oraz pięknych samochodów i kobiet.

Gdy obserwuję wydania stołecznych gazet albo słucham rano moich ulubionych warszawskich rozgłośni, widzę i słyszę komunikaty o wydarzeniach kulturalnych, spotkaniach urzędników, politycznych wojnach "na górze" przed kampanią prezydencką. Brakuje mi wtedy choć jednej, jedynej informacji o imprezach motoryzacyjnych. Sportu na szczęście dzięki olimpiadzie przez dwa tygodnie będziemy mieć jeszcze wiele. Dlaczego jednak jest tak mało wydarzeń dla fanów i miłośników czterech kółek?

Organizatorzy testu zimowego Rage Race wyszli z założenia, że warto wykorzystać każde warunki do prezentacji dobrych aut i możliwości doskonałych kierowców. Z drugiej strony uznali, że dobry kierowca powinien doskonale radzić sobie w każdych warunkach, nawet tak srogiej zimy jak tegoroczna. Co więcej jedno i drugie można przyprawić szczyptą zabawy i wyjdzie z tego wreszcie coś barwnego i wesołego w smutnej rzeczywistości.

Inna sprawa, że w styczniu zainaugurowano największe polskie show motoryzacyjne, czyli Rage-Race 2010. Lipcowa impreza ma być jeszcze lepsza niż poprzednie 3 edycje. 1500 kilometrów w 4 dni, kilkadziesiąt luksusowych lub oryginalnych aut, wiele odwiedzonych miast,
tłumy widzów, radość dzieci (pamiątkowe zdjęcia z celebrytami i na tle widzianego po raz pierwszy Ferrari to dla nich tradycja).

Rage Race Winter Test wygląda więc jak budzenie się niedźwiedzia motoryzacji ze snu zimowego. Czyżby to taki motoryzacyjny pierwiosnek?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.