Facebook Google+ Twitter

Rusza II edycja Warsaw Underground Festival: Reggae vs Dubstep

16 grudnia w klubie CDQ w stolicy odbędzie się II edycja Warsaw Underground Festival: Reggae vs Dubstep, niekomercyjnego festiwalu, podczas którego na dwóch scena połączone zostaną dwa style: reggae i dubstep.

 / Fot. Plakat wydarzenia2 sceny, 14 wykonawców. Organizowany niezależnie, niekomercyjny festiwal - przegląd wykonawców warszawskiej sceny i zaproszonych gości. Połączenie reggae i dubstepu - gratka na piątkowy wieczór dla wielbicieli obu stylów.

9 września odbyła się I edycja festiwalu - udział w nim wzięło ok. 350 osób. Odsłona druga już 16 grudnia o godz. 20.00 na dwóch scenach klubu CDQ.
Misją festiwalu jest przegląd warszawskich DJów, selektorów, producentów, nawijaczy i mc. "Reprezentanci stołecznej sceny sound systemowej i djskiej zmierzą się w pojedynku reggae vs dubstep!", czytamy na stronie internetowej wydarzenia.

Ze względu na duże zainteresowanie pierwszą edycją festiwalu na każdej ze scen wystąpi gość spoza Warszawy, w tym wypadku będą to: Radikal Guru, Dj Bass Reprodukktor Xiądz Maken I oraz Diana Levi & Massive Trip.

Koszt wstępu na wydarzenie: 15 zł.

Więcej informacji na stronie Warsaw Underground Festival: Reggae vs Dubstep.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.