Facebook Google+ Twitter

Rusza kampania "Malbork - kocham to miasto"

Przedsięwzięcie prowadzone pod hasłem głównym „Malbork – kocham to miasto”, ma zintegrować mieszkańców i włączyć ich w proces promocji miasta. Kto zechce, może używać logo Malborka w życiu codziennym - choćby na samochodzie, czy ubraniach. Włączy się w ten sposób w kampanię promocyjną.

 / Fot. www.malbork.plKampania ma również na celu prowadzenie działań PR przez jednostkę Malbork Welcome Center – budowanie wizerunku jednostki jako instytucji nastawionej na zewnętrzną i wewnętrzną promocję miasta. Działania połączone są z kampanią informacyjną na temat jednostki MWC, nowej turystycznej strony internetowej miasta i działań inwestycyjnych Urzędu Miasta ukierunkowanych na rozwój turystyki.

Kampania obejmuje m.in. Dni Otwarte w Malbork Welcome Center przy ul. Kościuszki 54 od 9 do 13 czerwca, konkurs plastyczny dla mieszkańców Malborka od 23 maja do 6 czerwca. (Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.malbork.pl.) Na zwycięzców czekają cenne nagrody, główną nagrodą będzie skuter oraz nawigacja satelitarna. Zwycięzcy nagrodzeni zostaną 13 czerwca, przed jednym z koncertów podczas Dni Malborka, na scenie głównej między godz. 16 - 19.

Stoisko promocyjne, które będzie ustawione podczas Dni Malborka na os. Południe 13 czerwca, gdzie będzie można otrzymać materiały promocyjne (turystyczne i inwestycyjne) o mieście. Na podstawie okazanego dowodu rejestracyjnego będzie można otrzymać naklejkę PL z logo miasta, w ramach loterii mieszkańcy otrzymają również inne naklejki z logo miasta, czapeczki i słodycze. Wspólnie z "Dziennikiem Bałtyckim" wydawane są pocztówki z widokami Malborka, które ukazywać się będą w "Dzienniku Bałtyckim" od 9 do 17 czerwca.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

;-)+ plusiorrrrrr byłem, widziałem;-) piękne miasto

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.