Facebook Google+ Twitter

Rusza kolejna edycja gry miejskiej "Metrolover"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-02-06 08:33

Z początkiem lutego rusza kolejna już edycja miejskiej gry dla miłośników warszawskiego metra. Główna nagroda to bilet miesięczny obowiązujący na wszystkie linie w warszawskiej komunikacji miejskiej.

Już po raz trzeci geolokalizacyjny serwis Lokter rusza z grą miejską przeznaczoną dla mieszkańców stolicy. Jeśli posiadasz smartfon i codziennie do pracy, szkoły czy na uczelnię dojeżdżasz metrem, pobierz darmową aplikację Lokter i spróbuj wyprzedzić innych podróżujących metrem w liczbie dokonanych meldunków.

O co chodzi w Metroloverze?

Gra polega na wykonaniu jak największej liczby meldunków (czekinów) na stacjach warszawskiego metra. Za każdy czekin naliczane są punkty, które liczą się w końcowym rankingu. Każdego dnia możemy meldować się kilkakrotnie na tej samej stacji, jednak nie częściej niż co godzinę.

Aby podgrzać atmosferę, twórcy przygotowali również misje specjalne, za które można dostać dodatkowe punkty. Podczas okresu przedświątecznego uczestnicy gry musieli wykonać czekin na jarmarku świątecznym przed Pałacem Kultury.

-Nowe technologie, a w szczególności geolokalizacja pociągały mnie od momentu posiadania pierwszego smartfona. Gdy dowiedziałem się o Metroloverze - nowej misji Loktera, postanowiłem spróbować. Szybko udało mi się zdobyć miejsce w czołówce graczy. Gra wciągnęła do tego stopnia, że pod koniec wybierałem dłuższe trasy tylko po to, by zrobić jeden czekin więcej i dostać kolejne punkty w rankingu - mówi Kamil Lipiński, jeden z uczestników właśnie zakończonej edycji gry miejskiej.

Obecna edycja zabawy trwa do końca lutego 2012 r.
(Monika Witoń)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.