Facebook Google+ Twitter

Rusza kolejna edycja konkursu Grand Press. Zgłaszamy kandydatów!

W corocznym konkursie miesięcznika Press wybierani są najlepsi dziennikarze roku. W poprzedniej edycji jury konkursu po raz pierwszy wzięło pod uwagę kandydatury dziennikarzy obywatelskich, zgłoszonych przez Wiadomości24.pl. Nasi Autorzy udowodnili, że mogą się mierzyć z zawodowcami. Czekamy na tegoroczne zgłoszenia Waszych kandydatów.

 / Fot. materiały redakcjiKonkurs Grand Press ma na celu wyłonienie najlepszych polskich dziennikarzy. Regulamin konkursu długo nie pozwalał na uczestnictwo dziennikarzy obywatelskich w rywalizacji. Zmieniło się to przy okazji poprzedniej edycji. Autorzy Wiadomości24.pl - Jolanta Paczkowska (Dziennikarka Obywatelska 2009 Roku), Adam Podgórski i Seweryn Lipoński - zostali zakwalifikowani do udziału w konkursie i wyraźnie zaznaczyli w nim swój udział.

Dziennikarze obywatelscy Wiadomości24.pl po raz pierwszy w konkursie Grand Press

Zgłoszenia do nagród Grand Press przyjmowane będą do 9 listopada. Natomiast swoje kandydatury do nagrody Dziennikarza Roku redakcje mogą przysyłać do 10 grudnia. Czekamy na zgłoszenia w komentarzach pod tym tekstem, powiedzmy - odpowiednio do 2 listopada i 2 grudnia. W regulaminowym terminie prześlemy do Pressa redakcyjne zgłoszenie.

Jolanta Paczkowska - Dziennikarka Obywatelska 2009 Roku / Fot. Jan PaczkowskiW tym roku oceniane będą materiały prasowe, radiowe, telewizyjne i internetowe, które zostały opublikowane albo wyemitowane w mediach, w języku polskim, między 1 listopada 2009 roku a 31 października 2010 roku.

Można je zgłaszać w kategoriach: News, Dziennikarstwo śledcze, Publicystyka, Reportaż (osobno: prasowy, radiowy, telewizyjny), Wywiad, Dziennikarstwo specjalistyczne. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają nagrodę w wysokości 1000 euro.

Nominacje na Dziennikarza Roku 2010 mogą zgłaszać kolegia redakcyjne polskich gazet, czasopism, stacji radiowych i telewizyjnych oraz profesjonalnych redakcji internetowych (a za taką się uważamy) - każda redakcja może nominować minimum trzech, maksimum pięciu kandydatów z mediów ogólnopolskich i lokalnych. Regulamin konkursu zakazuje redakcjom zgłaszania pracowników własnych redakcji i redakcji z nią strukturalnie powiązanych, ale w naszym wypadku nie jest to przeszkodą - wszak z natury dziennikarze obywatelscy pracownikami redakcji nie są.

Zgłaszajcie swoich kandydatów spośród grona dziennikarzy obywatelskich Wiadomości24.pl - wpisujcie nazwiska, wraz z krótkim uzasadnieniem wyboru w komentarzu pod tym tekstem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (108):

Sortuj komentarze:

Jeśli jednak specjalnie się upewniłeś telefonicznie i dlatego nie podajesz, bo nie należy ujawniać zgłoszeń.. TO BARDZO dziękuję za trud i za odpowiedź.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiem Tomku jestem, uporczywa, naprzykrzająca, nieznośnie nudna, dręcze i nużę natręctwem...;))) ALE , ale rok temu podaliście
link
chociaż wyniki konkursu były dopiero w styczniu. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam serdecznie. Zgłosiliśmy kandydatury dziennikarzy w obu konkursach. Tak, jak już wcześniej pisałem, nie mogę jeszcze publicznie ujawnić nazwisk, bo skoro wzięliśmy udział w tym głosowaniu, musimy trzymać się jego reguł. Nie jest zaś przyjęte, o czym upewniłem się, specjalnie rozmawiając z redakcję Pressa, by publikować informacje o tym kto kogo zgłosił...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu, ja też czekam na taką informacje jak ty.
Poza tym, żadne pytanie nie powinno pozostawać bez odpowiedzi. Chyba że musi to być objęte tajemnicą, do chwili rozstrzygnięcia konkursu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

ale jestem dokuczliwa - natrętna, ;)) czyli wredne babsko ! Ot co!

Komentarz został ukrytyrozwiń

O ile mnie pamięć nie myli , to w ubiegłym roku redakcja poinformowała KOGO zgłosiła.
A może się mylę? tak, czy owak informacja by się przydała. To ważny Konkurs.
Pozdrawiam kulturalny świat ...;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

hmmm, nie popuszczę......

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tomaszu, Drogi Naczelny,
tekst zgłoszony schowany jest pod "hasłem" , a zatem pozostaje tajemnicą przynajmniej do czasu rozstrzygnięcia Konkursu, natomiast KOGO zgłosiła redakcja, jakiego KANDYDATA - Oto jest pytanie! na odpowiedź czekamy z zaciekawieniem przeogromnym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

2 grudnia minął.
"kandydatury do nagrody Dziennikarza Roku redakcje mogą przysyłać do 10 grudnia"

ciekawe kogo zgłoszono? ..;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziekuję Naczelnemu za szybką odpowiedz.
Miałam wątpliwości, ponieważ ANI JEDNA propozycja-kandydatury jakiegoś tekstu - materiału tutaj NIE PADŁA.
Odwzajemniam miłe pozdrowiania :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.