Facebook Google+ Twitter

Rusza kolejny etap kampanii REAGUJ. MASZ PRAWO.

Kampania Rzecznika Praw Dziecka REAGUJ. MASZ PRAWO wkracza w kolejny etap. Od teraz każdy może wyrazić swoje poparcie i zostać jej ambasadorem. Początek akcji zaplanowano na 21 czerwca.

Reaguj. Masz Prawo. / Fot. AdamW kolejnej odsłonie kampanii REAGUJ. MASZ PRAWO ambasadorem może zostać każdy. We wspólnie budowanej koalicji przeciwko krzywdzeniu dzieci liczy się każdy głos. Warto więc wejść na stronę akcji www.jakreagowac.pl lub skorzystać z aplikacji na Facebooku, składając tam również swój podpis. W ten sposób każdy z nas może pokazać, że aktywnie sprzeciwia się przemocy wobec dzieci.

- Często boimy się reagować w trudnej sytuacji, uważając, że pojedynczy głos nic nie zmieni. Pokażmy, ze jest nas wiele. Każdy może stać się Ambasadorem naszej kampanii. W ten sposób twarze osób, które podpisują się pod apelem reagowania na przemoc pokażą, że razem stanowimy siłę i razem jesteśmy w stanie zmienić los krzywdzonych dzieci.– mówi Rzecznik Praw Dziecka, Marek Michalak.

By stać się ambasadorem kampanii REAGUJ.MASZ PRAWO wystarczy zarejestrować się w aplikacji na FB, dostępnej na fanpage’u akcji: http://facebook.com/ReagujMaszPrawo. Zdjęcie każdej zarejestrowanej osoby posłuży do stworzenia plakatu zamieszczanego w profilu użytkownika i na stronie FB kampanii REAGUJ.MASZ PRAWO. Fotografie zostaną wykorzystane w spocie akcji, który będzie wyświetlany na tysiącach ekranów LED w sklepach, na stacjach benzynowych i dworcach PKP w całej Polsce.

Specjalna aplikacja rejestrująca nowych ambasadorów zostanie uruchomiona 21 czerwca, a od 25 na ekranach LED w całej Polsce pojawią się zdjęcia osób, które przyłączyły się do akcji.


Szczegółowy regulamin aplikacji znajduje się na Facebooku: http://facebook.com/ReagujMaszPrawo

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Oczywiście, Gość takiego formatu to 5+.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.