Facebook Google+ Twitter

Rusza Małopolski Festiwal Przedsiębiorczości w Krakowie!

Od 24 do 30 marca w Krakowie, pod patronatem prezydenta miasta, odbędzie się IX Festiwal Przedsiębiorczości Boss. Wydarzenie potrwa 7 dni!

Od przyszłego tygodnia w Krakowie rusza już IX raz Festiwal Przedsiębiorczości organizowany przez Studenckie Forum Business Centre Club. Festiwal Przedsiębiorczości to jedyna w swoim rodzaju okazja wzięcia udziału w wypełnionych bogatą wiedzą i praktyką profesjonalnych szkoleniach.

Projekt składa się z pięciu ścieżek szkoleniowych, w ramach których specjaliści i praktycy w dziedzinach biznesu poprowadzą uczestników w świat przedsiębiorczego działania i rozwoju osobistego. Ścieżki, o których mowa to:PR & Marketing, Zarządzanie & Finanse, HR, e-Business i Rozwój Osobisty.

W każdym z tych bloków przez 7 dni będą odbywać się trwające po kilka godzin warsztaty o absolutnej wartości dla osób zainteresowanych tematem.
Natomiast w dwóch dodatkowych blokach: Metaumiejętności i Po Godzinach partycypanci posiądą tajniki wiedzy i praktyki przydatnej w różnych dziedzinach życia codziennego choćby umiejętność szybkiego czytania. Uczestnicy dowiedzą się także jak zarabiać w szybki sposób duże pieniądze, jak założyć własny biznes czy prowadzić e-firmę przez internet.

Zajęcia będą odbywały się w różnych miejscach w Krakowie i będą urozmaicone pod względem sposobu prowadzenia. Będą to wykłady, warsztaty, dyskusje, pokazy i inne ciekawe formy.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest zupełnie bezpłatne, a dodatkowym elementem motywującym, prócz zdobycia wiedzy, jest możliwość uzyskania certyfikatu poświadczającego zdobytą wiedzę i umiejętności. Im więcej odbytych w ramach festiwalu szkoleń tym bardziej wartościowy będzie zdobyty certyfikat.

Już dzisiaj organizatorzy festiwalu zapraszają na stronę www.bosskrakow.pl i zachęcają do zapisów na to niesamowite i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Zocha
  • Zocha
  • 11.04.2012 21:15

tez tam byłam przez 3 dni ,coś wyniosłam i wykorzystam w praktyce.

Komentarz został ukrytyrozwiń
student
  • student
  • 08.04.2012 14:21

Skorzystałem z kilku wykładów-super sprawa,dużo wiedzy w pigułce.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ilona P.
  • Ilona P.
  • 18.03.2012 15:15

Świetne przedsięwzięcie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Asia
  • Asia
  • 17.03.2012 14:34

super sprawa !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cenna inicjatywa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.