Facebook Google+ Twitter

Rusza Międzynarodowe Forum Niezależnych Filmów Fabularnych w Warszawie

W środę rozpoczyna się w Kinotece w Warszawie 10. edycja Międzynarodowego Forum Niezależnych Filmów Fabularnych im. Jana Machulskiego. Potrwa ono do 6 listopada.

MFNFF 2011 / Fot. MFNFF 2011Widzowie będą mogli obejrzeć ponad 26 pokazów z nurtu tzw. filmów niezależnych, których najważniejszą cechą jest niekomercyjność.

Pierwsza projekcja rozpocznie się o godz. 14.30. Będzie to film "Klęcząc - Jęcząc", w reżyserii Anny Borusińskiej i Piotra Matwiejczyka, laureatów Grand Prix 1. edycji Festiwalu. Środa na MFNFF zakończy się o godz. 23.

Wśród dodatkowych atrakcji warto wymienić koncert zespołu Robodrom, w piątek, 4 listopada, o godz. 22.30, warsztaty filmowe Masterclass, które rozpoczęły się już w październiku, a ich finał będzie miał miejsce na zakończenie Festiwalu, 6 listopada, a także pokazy filmów z festiwali partnerskich, z Włoch i USA, w ramach dwóch retrospektyw, w kolejności odpowiednio pod nazwą Rome Independent Film Festival (5 listopada) i Philadelphia Independent Film Festival (6 listopada). Co więcej, 6 listopada odbędzie się pokaz interaktywnych form wideo studentów Wydziału Sztuki Nowych Mediów PJWSTK.

Należy odnotować, że wstęp na wszystkie wydarzenia związane z Festiwalem jest bezpłatny.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.