Facebook Google+ Twitter

Rusza proces w sprawie zabójstwa Madzi - nowe dowody Rutkowskiego

Jutro w katowickim sądzie ruszy proces przeciwko Katarzynie W. w sprawie zabójstwa małej Madzi. Krzysztof Rutkowski twierdzi, że ma nowe dowody w tej sprawie.

Wygląda na to, że od poniedziałku cała Polska na nowo będzie przeżywać dramat sprzed kilkunastu miesięcy. Rozpoczyna się proces przeciwko Katarzynie W. w sprawie zabójstwa małej Madzi. Wszyscy zainteresowani tą sprawą czekają na pierwsze zeznania podejrzanej. Co powie? Czy pojawią się na wokandzie nowe wątki sprawy? Czy wszystko już zostało powiedziane? W końcu czy są wystarczające dowody na to żeby skazać podejrzaną?
Proces z pewnością potrwa bardzo długo.

Ta sprawa jest poszlakowa - mówił w TV Polsat poseł Ryszard Kalisz - nie ma żadnego dowodu, że Katarzyna W. zabiła.

Były detektyw Krzysztof Rutkowski za to ma nowe dowody, które jak twierdzi upubliczni w dniu jutrzejszym i zszokują one całą opinię publiczną. Cóż takiego posiada Krzysztof Rutkowski?
Dla sądu będzie to bardzo trudny proces - mówił były detektyw - akt oskarżenia nie jest przejrzysty, czyta się go jak dobrą powieść kryminalną.
Pytany o nowe dowody, jakie posiada odpowiedział: jest to urządzenie transmisyjne Patriot 24, to nie jest moje urządzenie, ono należy do redaktora naczelnego Patriot24, jak również kostka która była wpięta w gniazdo.
Transmiter ten, jak mówił Krzysztof Rutkowski było zamontowane w mieszkaniu, które udostępnił Katarzynie W. i jej mężowi. Co jest na nim zarejestrowane? Nie zdradził.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.