Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

35611 miejsce

Rusza produkcja nowych odcinków programu "Sensacje XX wieku"

W przyszłym roku widzowie będą mogli zobaczyć, na antenie TVP1 i National Geographic Channel, nowe odcinki programu "Sensacje XX wieku" Bogusława Wołoszańskiego.

 / Fot. Ralf Lotys (Sicherlich) [CC-BY-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0)], via Wikimedia Commons 6 listopada została podpisana w tej sprawie umowa pomiędzy Prezesem TVP Juliuszem Braunem i wiceprezesem FOX International Channels Carlosem Ortegem. Do podjęcia tej decyzji przyczyniła się bardzo duża oglądalność powtórnie emitowanego w TVP Historia i National Geographic Channel programu "Sensacje XX wieku".

TVPInfo podaje, że zdjęcia do nowych 10 odcinków (wśród których poznamy historię złamania przez polskich kryptologów niemieckiej maszyny szyfrującej „Enigma” czy nieznane fakty z życia i działalności wroga Hitlera - Heinricha Himmlera) rozpoczną się juz w listopadzie br. na Dolnym Śląsku.

Cieszy nas, że TVP cenią tacy partnerzy jak National Geographic Channel – powiedział Juliusz Braun. – Jestem przekonany, że to także ważne dla naszych widzów, którzy cenią i lubią znakomity program Bogusława Wołoszańskiego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Już dziś, o godz. 20.25 w TVP1 premiera pierwszego odcinka . Będzie w nim mowa o bardzo zagadkowej sprawie pierwszego zamachu na Hitlera dokonanego w listopadzie 1939 roku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetna wiadomość:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.