Facebook Google+ Twitter

Rusza program "Bezpieczni w necie - bezpieczni w świecie"

Budujemy konkretny zespół naszego programu, aby skuteczniej działać i realizować założone cele. Obecnie potrzebujemy osób na stanowisko: specjalista ds. informacji i popularyzacji - serdecznie zapraszamy!

Program "Bezpieczni w necie - bezpieczni w świecie" powstał na bazie wydarzenia utworzonego przez Renatę Irytowską (BRICOMARCHE Knurów) oraz Anetę Nowak (Stowarzyszenie Cztery Pory Roku z Knurowa), w którym za pośrednictwem Facebooka poszukiwałyśmy zaginionej nieletniej Natalii Kapłanek.

Cele programu to zwiększenie świadomości młodzieży (głównie dziewczyn) o zagrożeniach płynących ze znajomości zawieranych poprzez internet (od września akcja w szkołach podstawowych i gimnazjach), jak również wsparcie rodzin osób zaginionych oraz pomoc w ich odnalezieniu (poprzez udostępniania wiadomości na portalach,forach,prasie oraz tv a także rozprowadzaniu plakatów).

Jak wynikało z relacji nastolatek biorących udział w wydarzeniu na temat poszukiwania zaginionej Natalii, nie są do końca świadome tego, jakie zagrożenia mogą się pojawić chociażby na popularnych portalach.Przyjmując zaproszenia od nieznanych osób narażany się np.na udostępnianie swoich zdjęć bez naszej zgody (szerzej o tym w kolejnym artykule).

Obecnie kompletujemy ekipę z całej Polski. Żeby się zgłosić należy wypełnić formularz.

Wydarzenie i grupa na Facebooku.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.