Facebook Google+ Twitter

Rusza projekt "Erasmusi dla Łodzi"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-11-17 22:55

21 listopada, od godziny 18, w łódzkim biurze Jana Kułakowskiego, posła do Parlamentu Europejskiego, przy ul. Zielonej 1 odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach projektu „Erasmusi dla Łodzi”.

 / Fot. Materiały promocyjneGłównym celem projektu jest stworzenie dokumentu zawierającego propozycje zmian dla Łodzi, który będzie zawierał rekomendacje działań w różnych dziedzinach życia (tj. transport, środowisko, kultura, itp.). Będzie zawierał propozycje studentów Programu Sokrates/Erasmus, zarówno Polaków, którzy wyjechali jak i obcokrajowców przebywających na studiach w Łodzi.

W ramach projektu odbędzie się cykl spotkań dyskusyjnych dla studentów. Wśród uczestników
zostanie również przeprowadzona ankieta. Przedmiotem pierwszego spotkania będzie dyskusja na temat postrzegania Łodzi przez polskich studentów, którzy w ramach wymiany akademickiej, studiowali za granicą.

Wszyscy zainteresowaniu udziałem w projekcie proszeni są o potwierdzenie obecności do 19 listopada (środa) na adres e-mail: lodz@jankulakowski.pl

Drugie spotkanie zaplanowane jest na 12 grudnia 2008 r. (dla studentów Erasmus / Sokrates przebywających w Łodzi). Trzecie spotkanie w styczniu 2009 r. (dla polskich i zagranicznych studentów Erasmus / Sokrates)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.