Facebook Google+ Twitter

Rusza sprzedaż biletów na rejsy Dreamlinerem LOT-u

Jak poinformował prezes LOT-u, Marcin Piróg, 14 września ruszy sprzedaż biletów na loty Dreamlinerem. Pierwszy Boeing 787 ma zostać dostarczony do Warszawy 15. listopada.

Pierwszy z ośmiu Dreamlinerów ma trafić do Polski 15. listopada 2012 roku. / Fot. Mariusz Michalak Pasażerowie, którzy będą chcieli wybrać się na pokładzie Dreamlinera do Nowego Jorku, Chicago i Toronto, będą musieli zapłacić za bilet w dwie strony od 1999 zł. Koszty rejsu do Pekinu będą się zaczynać od 2299 zł. LOT poinformował, że ceny w klasie Premium, będą wynosić od 3 999 zł na połączeniach do Stanów Zjednoczonych i Kanady oraz 4 499 zł na trasie do Pekinu.

Zobacz także: 15 listopada przyleci pierwszy Dreamliner dla LOT-u

Pierwszy lot odbędzie 16 stycznia 2013 roku na trasie Warszawa - Chicago. W lutym zostaną uruchomione połączenia do Nowego Jorku i Toronto. Loty z Warszawy do Pekinu realizowane będą od marca.

Zobacz także: Prezentacja Dreamlinera na lotnisku Okęcie

"Śmiało mogę stwierdzić, że jest to przełomowy moment dla LOT-u. Jestem przekonany, że oferta, którą prezentujemy naszym Pasażerom spotka się z ogromnym zainteresowaniem, a samolot jakim jest Dreamliner, zachwyci i spełni oczekiwania każdego z naszych podróżnych"– mówi Marcin Piróg prezes PLL LOT S.A. Jak podaje branżowy portal Pasażer.com, prezes zaznaczył, że przedstawiona oferta na rejsy Dreamlinerem jest obecnie najlepszą propozycją na rynku, czyli idealnym połączeniem korzystnej ceny z najwyższym standardem obsługi.Boeing 787 Dreamliner będzie spalał znacznie mniej paliwa. Jego konstrukcja zrobiona jest z włókna węglowego, co czyni go znacznie lżejszym. Ma też emitować mniej hałasu. Na pokład zabierze od 210 do 330 pasażerów, których będzie mógł przetransportować na odległość ponad 15,5 tys. km. LOT zamówił osiem takich maszyn.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.