Facebook Google+ Twitter

Rusza Stage4YOU na UW – zostań gwiazdą jUWenaliów 2013

Występ na Juwenaliach Uniwersytetu Warszawskiego w zasięgu ręki! Żeby zostać gwiazdą tegorocznych Juwenaliów wystarczy zgłosić się do nowego talent show Uniwerek.TV. Dla zwycięzcy przewidziano atrakcyjną nagrodę:koncert w ramach jUWenaliów.

Stage4You / Fot. Uniwerek.TVStage4YOU na UW organizowany przez studencką telewizję internetową Uniwerek.TV, Akademickie Radio Kampus i Samorząd Studentów UW to prawdziwa szansa dla wszystkich utalentowanych muzyków. Do programu mogą zgłaszać się zarówno soliści, jak i zespoły, a jedynym warunkiem uczestnictwa jest status studenta przynajmniej jednego z członków zespołu (niekoniecznie UW!). Celem programu jest wyłonienie spośród studentów osób obdarzonych talentem muzycznym, które mogłyby wystąpić jako jeden z wykonawców podczas zbliżających się Juwenaliów UW.

Juwenalia Uniwersytetu Warszawskiego to duże wydarzenie, gromadzące co roku tysiące studentów na koncertach najlepszych wykonawców w Polsce. Tradycją stały się już koncerty zespołu Kult, który od prawie 20 lat co roku gości na scenie zbudowanej na Kampusie Głównym UW, ciesząc się niesłabnącą popularnością wśród kolejnych pokoleń studentów. W tym roku jeden z uczestników Stage4YOU na UW ma niepowtarzalną szansę, by stanąć na scenie obok Kazika i innych znakomitości polskiej muzyki.

Stage4YOU na UW będzie nadawane w lutym i marcu na antenie studenckiej telewizji internetowej Uniwerek.TV. W każdym odcinku konkursowym prezentowana będzie dwójka wykonawców, na których będzie można głosować internetowo przez następny tydzień po emisji. W ten sposób wyłoniona zostanie finałowa piątka. Zostaną oni zaproszeni do wzięcia udziału w Gali Finałowej, która odbędzie się w kwietniu. Co ważne, przez cały czas trwania programu to publiczność będzie decydowała o sukcesie bądź porażce uczestników. W początkowym etapie poprzez głosowanie przez specjalną aplikację, a podczas Gali Finałowej kupując bilety wstępu. Każdy bilet będzie jednocześnie kartą do głosowania. Program poprowadzą prezenterzy Uniwerek.TV – Magdalena Raducha i Łukasz Noszczak.

Zapraszamy do śledzenia programu na bieżąco na Facebooku i stronie internetowej www.uniwerek.tv oraz do zapoznania się ze spotem promocyjnym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.