Facebook Google+ Twitter

Rusza telewizja pogrzebowa

Na początku grudnia tego roku w Niemczech wystartuje nowy kanał telewizyjny o nazwie Etos TV. W ramówce nowej telewizji znajdą się między innymi nowinki z branży pogrzebowej, pokazy nowych modeli trumien oraz wspomnienia o zmarłych.

Logo nowej telewizji / Fot. Etos TV"W pewnym wieku ludzie zaczynają czytać gazety od końca, żeby dowiedzieć się, kto umarł. Wtedy myślą i o swojej przyszłości. Do nich właśnie chcemy trafić" - mówi w wypowiedzi dla Dziennika Wolf Tilmann Schneider, założyciel i redaktor naczelny pierwszej na świecie telewizji pogrzebowej.

Każdy będzie mógł, za 2 tys. euro, zamieścić w nowej telewizji 90 sekundowy materiał wspominający swojego bliskiego. Dla żyjących telewizja przygotuje materiały o najpiękniejszych cmentarzach na świecie, ubezpieczeniach na życie oraz reportaże z domów spokojnej starości. Widzowie będą mogli także korzystać z pomocy prawnika, który rozwiąże wszelkie problemy związane z pogrzebem i sprawami spadkowymi. Etos TV ma być dostępny bezpłatnie w telewizjach kablowych i na platformach cyfrowych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Oprócz informacji zawartych w publikacji Dziennika (do którego jest odwołanie i link w tekście) wykorzystałem także informacje zdobyte bezpośrednio od Etos TV (np. Cena materiału wspominkowego) oraz z publikacji w niemieckich mediach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proszę nie szafować plusami za newsa, bo Krzysztof Kalkowski nie jest jego autorem. Informacja pochodzi ze strony dziennik.pl - sam ją pisałem. Proszę porównać daty publikacji i sformułowania użyte w obu tekstach:

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=667 5

Komentarz został ukrytyrozwiń

dla Ciebie oczywiście plus za news, ale za pomysł TV Etos to moim zdaniem tylko minus się należy

Komentarz został ukrytyrozwiń

O rany... No plus.

Hm, oni to będa oglądać np. przy posiłkach w ramach relaksu?:/

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) za pomysł na newsa;););) Oby ta moda do nas się nie przeniosła;P

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ za news...

Masakra.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Matko Boska co za pomysł? Dziwię się, że to nie dzieło Polaków :)
Kto jak kto, ale ja nie oglądałbym takiego kanału :) Włączam telewizor i oglądam sobie "cmentarne programy" ... Masakra!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.