Facebook Google+ Twitter

Rusza tenisowy ZRE Katowice Bytom Open

Z pulą trzydziestu tysięcy euro rusza kolejna edycja tenisowego challengera ZRE Katowice Bytom Open 2010. Na kortach Górnika Bytom zawody zostaną rozegrane w dniach 14-20 czerwca.

Ubiegłoroczne rozgrywki singlowe / Fot. Piotr A.JeleńBytomski turniej rangi challenger jest jedną z ponad stu tego typu imprez, rozgrywanych w czterdziestu krajach świata z zachowaniem przepisów ATP. Na kortach w tegorocznych rozgrywkach zobaczymy zarówno zawodników krajowych, jak i zagranicznych.
Będzie to także szansa na zaistnienie dla młodych tenisistów, startujących po raz pierwszy w imprezie tego typu.

Turniej rozgrywany będzie w grach singlowych i deblowych. Patronat nad bytomskim turniejem będącym jedną z najważniejszych imprez tenisowych na południu kraju, objął Polski Związek Tenisowy.Ubiegłoroczne rozgrywki singlowe / Fot. Piotr A.Jeleń

Przypomnijmy, iż w latach poprzednich bytomski challenger wygrywali Denis Matsukevitch z Rosji w 2006, Peter Luczak z Australii w 2007 oraz Laurent Recouderc z Francji, triumfator z roku 2008 i 2009.

W tegorocznym turnieju ZRE Katowice Bytom Open 2010 wystąpią m.in.: Hiszpanie - Pere Riba (91. w rankingu ATP) i Oskar Hernandez (pozycja 122.), Ukrainiec - Ivan Sergeyev (177. rakieta na liście) oraz Słowak Ivan Sergeyev, który jest sklasyfikowany na 204. miejscu.

W turnieju głównym singla prawo gry z dziką kartą otrzymali: Grzegorz Panfil, Rafał Gozdur, Marko Danis (SVK) oraz Adam Vejmelka (CZE). W turnieju deblowym WC otrzymała para Grzegorz Panfil /Błażej Koniusz.

Szczegóły: www.bytomopen.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Fajnie ale to w końcu Katowice czy Bytom. Trochę dziwne zestawienie w nazwie turnieju.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.