Facebook Google+ Twitter

Rusza V edycja "Tańca z gwiazdami"

Jedni kochają, inni nienawidzą. Wszyscy zgodnie przyznają jednak, że to najpopularniejsze polskie show telewizyjne ostatnich lat. "Taniec z gwiazdami" - w niedzielę startuje po raz piąty.

Maria Wiktoria Wałęsa wystąpiła w poprzedniej edycji konkursu. Fot. AkpaGdy na ekrany telewizorów wchodziła pierwsza edycja programu, dużej części widzów pomysł wydawał się zbyt prosty, by zaowocować mógł spektakularnym sukcesem. Sami realizatorzy i producenci również nie wiedzieli chyba, jakich reakcji i efektów się spodziewać. Rzesze wiernych fanów i popularność, jaką zyskał w krótkim czasie "Taniec z gwiazdami" przerosły jednak oczekiwania największych nawet optymistów. Kolejne serie show stały się kwestią tak oczywistą jak każdy następny odcinek "Mody na sukces".

Coraz to inne gwiazdy (lub "gwiazdy") zapraszane były do udziału w programie. Na parkiecie swoje możliwości zaprezentować już zdążyli aktorzy, piosenkarze, dziennikarze, sportowcy czy zwykli bohaterowie skandali. Wszyscy w pocie czoła trenowali pod okiem profesjonalnych tancerzy. Do każdej edycji przystępuje dziesięć par, których postępy ocenia czteroosobowe jury w niezmiennym składzie: Iwona Szymańska-Pavlović, Piotr Galiński, Beata Tyszkiewicz i Zbigniew Wodecki. O losie uczestników decydują nie tylko noty jurorów, lecz również telewidzowie, którzy głosować mogą na swoich ulubieńców.

W piątej edycji udział wezmą:

1. Kasia Cerekwicka i Georgiy Koroylov
2. Wojciech Majchrzak i Magdalena Soszyńska
3. Ivan Komarenko i Blanka Winiarska
4. Ewa Wachowicz i Marek Fiksa
5. Bartosz Obuchowicz i Kinga Jurecka
6. Katarzyna Tusk i Stefano Terrazzino
7. Omenaa Mensah i Rafał Maserak
8. Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak
9. Anna Samusionek i Łukasz Czarnecki
10. Rafał Olbrychski i Ewa Szabatin

Program tradycyjnie poprowadzą Katarzyna Skrzynecka i Hubert Urbański.

Przez kilka lat "Taniec z gwiazdami" zdobył tak swoich zwolenników, jak i przeciwników. Miliony co tydzień zasiadają przed telewizorami i podziwiają taneczne wyczyny gwiazd show-biznesu, inni z litością i dezaprobatą pukają się w czoło pytając: po co to wszystko? Jedni zafascynowali się tańcem, inni dość mają medialnej otoczki i skali popytu na mało ambitny program. Do któregokolwiek obozu byśmy nie przystąpili, przyznać trzeba, iż łatwość zdobycia tak dużej oglądalności i sukces TzG zasługuje na uznanie. Jedno jest pewne: miłośników show znów nie zabraknie. Bo przecież przeciętny Polak lubi zasiąść w niedzielny wieczór w fotelu, oglądając w niecodziennych okolicznościach bohaterów kolorowych czasopism, gwiazdy estrady i ekranu czy wreszcie córki polityków.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 10.03.2007 12:15

Hehehe. Dzieci polityków się nie skończą. Jeszcze kilka "seksafer" i będziemy oglądać pociechy Leppera i Krawczyk, albo kogoś w tym stylu :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.03.2007 21:32

Strasznie na poważnie te tańce i te "gwiazdy". Debata narodowa i kampania medialna prawie jak w wyborach prezydenckich. Toż to programik rozrywkowy więcej luzu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wątłe te gwiazdy. Będzie o czym posłuchać na przystanku autobusowym... :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

a ja sie pytam: Gdzie jest "Koło Fortuny" ?!?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

O ludzie! Kto robił to zdjęcie Wałęsówny? Buzia ładna,nóżki zgrabne,ale raczki ,ktoś profesjonalnie "uciął"... jak to wygląda? :-/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aż tak źle życzysz Polakom? :-) Ja mam nadzieję graniczącą z pewnością, że za 18 lat nikt posła Wierzejskiego nie będzie pamiętał. Chociaż... jakby mi ktoś powiedział 5 lat temu o triumwiracie Kaczyński, Lepper, Giertych, zadzwoniłbym na pogotowie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.03.2007 23:05

Posłowi Wierzejskiemu urodziła się córka, za 18 lat pohula w "Tańczu z gwiazdami"?;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Więcej wiary w możliwości polityków :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

eee nie skoncza, dojdziemy do wnuczki Gierka za jakies dwie trzy edycje :D w koncu taka tez zasluguje na miano gwiazdy :D:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiedyś im się dzieci polityków skończą i co będzie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.