Facebook Google+ Twitter

Rusza VI Festiwal Filmów O Miłości

Już w najbliższą środę, 11 lutego, rozpocznie się szósta edycja organizowanego przez Fundację AD Arte Festiwalu Filmów o Miłości. Impreza odbywać się będzie pod hasłem „Pokochaj kino, zobacz miłość”.

oficjalny plakat festiwalowy / Fot. materiały promocyjne organizatoraPrzez ponad dwa tygodnie, od 11 do 27 lutego w szesnastu miastach Polski wielbiciele dziesiątej muzy będą mieli okazję, dzięki otwartej formule festiwalu, zapoznać się z szerokim przekrojem filmowych dzieł.

Wśród nich, takie klasyki jak „Gorączka złota” Charliego Chaplina z muzyką wykonaną na żywo przez formację Snowman, czy „Casablanca” Michaela Curtiza.
Nie zabraknie również bardziej współczesnych obrazów, jak np. „Pocałunek o północy” Alexa Holdridge’a,
„Madame Sata” Karima Ainouza, „9 Songs” Michaela Winterbottoma czy „Brokeback Mountain” Anga Lee.

Organizatorzy Festiwalu Filmów o Miłości przygotowali także przegląd filmów znakomitego reżysera Wong Kar Waia, wśród których znajdzie się jego najnowsze dzieło „Jagodowa miłość”. Tradycyjnie już imprezę uświetnią pokazy z cyklu Future Shorts "Feel the Love 2009", na które złożą się filmy krótkometrażowe cenionych reżyserów kina niezależnego.

Pokazy odbędą się w Białymstoku, Częstochowie, Poznaniu, Łodzi, Giżycku, Toruniu, Tychach, Zakopanym, Gnieźnie, Lublinie, Warszawie, Katowicach, Kołobrzegu, Wrocławiu, Krakowie i Gorzowie Wlkp.

Oficjalna strona festiwalu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Dzięki za info :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.