Facebook Google+ Twitter

Rusza VI Memoriał Zdzisława Ambroziaka. Wystąpią cztery drużyny

23 września w Warszawie rozpocznie się VI Memoriał Zdzisława Ambroziaka. W turnieju tym wystąpią cztery drużyny z PlusLigi: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Fart Kielce, AZS Częstochowa oraz Politechnika Warszawska. Wielkie emocje gwarantowane.

Memoriał Zdzisława Ambroziaka to prawdziwe święto siatkówki. Trwa on trzy dni i występują w nim cztery drużyny. Kiedyś do stolicy przyjeżdżał mistrz Polski - Skra Bełchatów. W tym roku tego teamu niestety zabraknie, ale inne drużyny, które zagrają, z pewnością stworzą niezapomniane widowisko.

W miejsce Skry organizatorzy zaprosili ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle i to ona będzie zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w całym turnieju. W swoim składzie posiada wielu znakomitych siatkarzy. Ekipa trenera Krzysztofa Stelmacha wygrała niedawno Turniej Mistrzów o Puchar Prezesa PLPS, pokonując między innymi wspomnianą Skrę.

23 września w swoim pierwszym meczu w Memoriale Zdzisława Ambroziaka ZAKSA zmierzy się z gospodarzem, Politechniką Warszawską. Na imprezie zaprezentują się także: AZS Częstochowa oraz Fart Kielce.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.