Facebook Google+ Twitter

Rusza VII Memoriał Zdzisława Ambroziaka!

Już jutro, w piątek, 21 września rozpocznie się VII Memoriał Zdzisława Ambroziaka. Turniej ten zostanie rozegrany w warszawskiej Arenie Ursynów, a weźmie w nim udział aż sześć drużyn.

W tegorocznej edycji Memoriału Zdzisława Ambroziaka zaprezentują się: AZS Politechnika Warszawska, AZS Częstochowa, ZAKSA Kędzierzyn – Koźle, Skra Bełchatów, AZS Olsztyn oraz Arkaz Izmir. Turniej ten zapowiada się niezwykle ciekawie. Z pewnością wszystkie ekipy, które wystąpią w warszawskiej Arenie Ursynów, stworzą niezapomniane widowiska. Będzie to dla nich generalny sprawdzian prze zmaganiami ligowymi. Kto w tym roku okaże się zwycięzcą? Kto zawojuje stolicę?

Jak zwykle, w Memoriale Zdzisława Ambroziaka biorą udział co najmniej cztery zespoły. W tegorocznej edycji będzie ich aż sześć. Najpierw odbędą się eliminacje. Skra Bełchatów, oraz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle bez gry w tym etapie awansowały do półfinału. Zatem swoją rywalizację rozpoczną dopiero w sobotę. Ciekawostką jest fakt, że w VII Memoriale Zdzisława Ambroziaka wystąpi drużyna z Turcji. Impreza ta jest silnie obsadzona i z pewnością wszystkie osoby, które zdecydują się obejrzeć zmagania nie będą żałowały swojej decyzji.

Zobaczyć na parkiecie takich siatkarzy, jak choćby Mariusz Wlazły, czy Paweł Zagumny, to niesamowita sprawa. I w tym roku każda z ekip postara się wypaść jak najlepiej. Wszak już niedługo rozpoczną się zmagania ligowe.

Portal Wiadomości24.pl będzie miał swojego przedstawiciela na VII Memoriale
Zdzisława Ambroziaka. Szanowni czytelnicy! Czytajcie wszystkie materiały przygotowane przez nas z tego niezwykle interesującego wydarzenia.

Źródło: inf.własna

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.