Facebook Google+ Twitter

Rusza wielka ofensywa PiS, a z nią wielka misja w wielkim wydaniu

W lutym 2012 roku wróbelki na dachach stolicy ćwierkały nieśmiało o zbliżającej się wielkiej ofensywie wiosennej PiS. W marcu mieliśmy zaledwie uwerturę spektaklu, który obliczony jest na wiele miesięcy. Teraz spektakl ma się rozkręcać. W kolejnych miesiącach.

Zgodnie z zapowiedzią w lutym 2012 r. prezes Kaczyński rozpoczyna wiosenne przebudzenie polityczne. Początek był w marcu. Ale było to zaledwie przetarcie oczu. Teraz, po kilkumiesięcznym śnie i odpoczynku po trudach cierpień szóstej przegranej w zeszłorocznych jesiennych wyborach, będzie wielka ofensywa PiS. Wielka ofensywa pracy i walki o zwycięstwo w kolejnych wyborach, za trzy i pół roku. A być może wcześniej. Na co nadzieje nie gasną.

Tymczasem partia PiS rusza z misją – z wielką misją. Rusza więc do boju. Chce przekonać Polaków do swojej wizji państwa. Do swojej wizji gospodarki, polityki międzynarodowej i bezpieczeństwa. Prezes Kaczyński z grupą przybocznych będą mieć w tym wsparcie swoich specjalistów. Pominie główne media.

Wiosenną ofensywę pracy i walki, rozpocznie w poświąteczny wtorek, 10 kwietnia, kongres "Polska Wielki Projekt" - ustaliła "Rzeczpospolita" - organizowany przez polityków PiS i ekspertów, m.in. z Instytutu Sobieskiego i Ośrodka Myśli Politycznej w Krakowie. Podczas kongresu zostanie przedstawiony raport Instytutu Sobieskiego - "Katastrofa smoleńska. Bilans dwóch lat" – cytuje dziennik.pl

10 kwietnia będą nie tylko obchody drugiej rocznicy katastrofy smoleńskiej na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Będzie również istotne spotkanie ekspertów PiS, którzy podejmą dyskusję o szeroko rozumianym bezpieczeństwie. W sześć dni później, 16 kwietnia w Krakowie, eksperci - ekonomiści, politolodzy i socjolodzy - zwolennicy PiS, poprowadzą dwa panele na temat wizji prowadzenia polityki zagranicznej Polski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

ad Rem
  • ad Rem
  • 05.04.2012 19:39

no ten tema t już jest , szkoda strony .

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 05.04.2012 16:33

Wielka ofensywa pisiorów .Jaro Zbawiciel rzuca do boju nowe legiony obrońców krzyża.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.