Facebook Google+ Twitter

Rusza Żywa Biblioteka w Warszawie

Chcesz wypożyczyć do rozmowy uchodźczynię, niewidomego, przedstawicielkę wietnamskiej opozycji? Dziś masz ku temu okazję. Rusza Żywa Biblioteka w Warszawie.

Ci i inni przedstawiciele warszawskich mniejszości i ciekawych grup społecznych opowiedzą swoje historie. Książki - ludzie, pełni prawdziwych relacji, opowiedzą o sobie. To osobliwa wypożyczalnia - zamiast książek są ludzie. Na tym polegają imprezy o nazwie "żywa biblioteka". Książkami są ludzie - przedstawiciele kulturalnej różnorodności Warszawy. Dają nam szansę na coś więcej niż obserwacja ich odmienności. Ofiarują swój czas na rozmowę. Spotkanie odbędzie się 27 sierpnia, w Warszawie, w kawiarni "Kafka" ul. Oboźna 3, o godz. 15. Przeznaczone dla każdego, kto czyta książki, kto potrafi zmienić poglądy na temat danej grupy społecznej. Albo zwyczajnie posłuchać. A to już bardzo dużo.

Organizatorami są Stowarzyszenie Młodych Dziennikarzy "Polis" i Fundacja Wychowawców i Młodzieży "Prom" w ramach programu Warszawa Różnolita, wspieranego przez Miasto Stołeczne Warszawa.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.