Facebook Google+ Twitter

Ruszają koncerty "Uć Live Music"

Łódź coraz intensywniej walczy o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Tym razem do akcji promocyjnej przyłączą się łódzcy muzycy.

Oficjalne logo akcji. / Fot. Koordynatorzy akcji Łódź - Europejska Stolica KulturyJednym z inicjatorów akcji "Uć Live Music" jest pub Łódź Kaliska. To na jego scenie cyklicznie występować będą łódzkie kapele. Część zarejestrowanego materiału "live" trafi na trzy płyty wchodzące w skład wydawnictwa.

Pierwsza z nich będzie miała swoją premierę podczas październikowej Veny. Jej przewidywany nakład to 3 tys. egzemplarzy. Wśród wykonawców, których utwory znajdą się na płytach, znaleźli się m.in.: Cool Kids of Death, Moskwa, L.Stadt, NOT, Psychocukier, Rambo Jet, Pornohagen i Samokhin Band.

Cykl koncertów otworzy dzisiejszy występ legendarnej Moskwy. Kapela ta powstała w 1983 roku i rozpoczęła swoją karierę od zdobycia laurów na festiwalu w Jarocinie. Bardzo szybko stała się jednym z najważniejszych przedstawicieli nurtu punk-rockowego w Polsce. Początek koncertu o godz. 20.00.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

super!;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.