Facebook Google+ Twitter

Ruszają warsztaty regionalne Akademii PARP

26 czerwca w Pułtusku rusza trzecia edycja warsztatów regionalnych Akademii PARP, które mają na celu promocję nowych szkoleń internetowych z zakresu zarządzania wśród uczestników z sektora mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw.

 / Fot. Logo Akademii PARPBędzie można również osobiście poznać opiekunów szkoleń, tutorów oraz innych uczestników Akademii PARP. Spotkania będą przeprowadzane w województwach: mazowieckim, lubelskim, pomorskim, zachodniopomorskim, lubuskim, świętokrzyskim, śląskim i wielkopolskim.

- Odwiedzamy 32 miasta w całej Polsce. Warsztat inauguracyjny odbył się 20 listopada 2006 roku w siedzibie BCC w Warszawie. Kolejne warsztaty zorganizowaliśmy w Koninie, Sopocie, Koszalinie, Gliwicach, Nowej Soli, Kielcach, Chełmie, Bydgoszczy, Olsztynie, Suwałkach, Tarnowie, Rzeszowie, Legnicy, Opolu i Łodzi. W sumie wzięło w nich udział około trzystu przedsiębiorców z mikro, małych i średnich firm – powiedział gazecie internetowej Wiadomości24.pl dr Krzysztof Hejduk, zarządzający projektem Akademia PARP.

W tym roku Akademia PARP odwiedzi:
- Pułtusk 26.06
- Biała Podlaska 27.06
- Słupsk 03.07
- Szczecin 05.07
- Ostrowiec Świętokrzyski 09.07
- Częstochowa 10.07
- Leszno 11.07
- Gorzów Wielkopolski 13.07

- Jednodniowy warsztat pozwala uczestnikom zapoznać się z tematyką szkoleń i organizacją Akademii PARP. Można przekonać się jak przebiega szkolenie wykonane w technologii e-learning, czyli przez przeglądarkę internetową – dodaje dr Hajduk. - Warsztat jest okazją do rozmowy z opiekunem, który odpowiada za motywowanie uczestników do zaliczania szkoleń , wysłuchania wykładu i kontaktu z tutorem - współautorem szkoleń, a także poznania innych uczestników Akademii PARP. Udostępniamy komputery z dostępem do internetu, na których można się zarejestrować i skorzystać ze szkoleń.

Będą trzy nowe, interaktywne i multimedialne szkolenia internetowe, które dopasowane są do potrzeb pracowników i właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).

Zakres tematyczny nowych szkoleń:


Negocjacje handlowe w MŚP – szkolenie przedstawia tematykę negocjacji - sposoby prowadzenia negocjacji, komunikację w negocjacjach, przebieg procesu negocjacyjnego. Uczestnicy poznają cechy dobrego negocjatora, etykę biznesową oraz style negocjowania partnerów różnych narodowości. Dużo uwagi poświecono trudnym sytuacjom w negocjacjach - sytuacjom konfliktowym oraz podstępom i trikom negocjacyjnym.

Praktyczne zarządzanie personelem w MŚP – w szkoleniu omówione są kwestie dotyczące podstawowych cech stosunków pracy w małych firmach, zarządzania zespołem i komunikacji w przedsiębiorstwie. Przedstawia metody oceny pracowników i szkoleń oraz zastosowania szkoleń e-learning w MŚP. W szkoleniu zawarto elementy prawa pracy, zagadnienia dotyczące równouprawnienia oraz informacje o zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

Praktyczne zagadnienia public relations i marketingu w MŚP - szkolenie wyjaśnia na czym polega rola PR w firmach MŚP. Uczestnik poznaje zasady pisania notek i artykułów oraz zagadnienia PR zewnętrznego i wewnętrznego, metodę marketing mix. Dużo miejsca poświęcono relacjom z mediami, budowaniu wizerunku firmy, jak zorganizować konferencję prasową i na czym polega uczestnictwo
w targach i wystawach. W szkoleniu omówione są działania promocyjne oraz wybrane narzędzia reklamy i sponsoringu.

***
Formularze zgłoszeniowe na wszystkie warsztaty dostępne są na portalu akademiaparp.gov.pl. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.