Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22455 miejsce

Ruszają zapisy na BABI TARG, największą akcję wymiany ubrań!

Ruszyły zapisy na wielką akcję wymiany ubrań, czyli BABI TARG, który odbędzie się 14 lutego w Galerii Przymorze w Gdańsku. Impreza jest bezpłatna, ale ze względu na ograniczona ilość miejsc, należy się wcześniej zapisać.

Babi Targ / Fot. Joanna KowalczukW twojej szafie brakuje miejsca, a ty nie masz co na siebie włożyć? Przyjdź na BABI TARG, gdzie nie tylko będziesz mogła wymienić się ubraniami, ale również sprzedać swoje ciuchy innym pasjonatkom modowych perełek. Impreza odbędzie się w sobotę 14 lutego pod hasłem wymień/kup/sprzedaj. Babi Targ jest wyjątkową okazją do wyszperania wspaniałych ciuchów, które w szafach nowych właścicielek rozpoczynają drugie życie. Impreza jest bezpłatna, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, osoby, które chcą przyjść z własnymi ubraniami, muszą wcześniej dokonać rezerwacji za pomocą formularza dostępnego online na stronie: http://babitarg.com. Należy się spieszyć, gdyż BABI TARG przyciąga tłumy wielbicielek nietuzinkowych ubrań i dodatków.

W sobotę 14 lutego BABI TARG odbędzie się w po raz czwarty w Galerii Przymorze – W poprzedniej edycji Babiego Targu wzięło udział kilkaset osób. Cieszymy się, że impreza spotkała się z tak dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem ze strony mieszkanek Trójmiasta. W tym roku chciałybyśmy zorganizować Babi Targ w Gdańsku kilkakrotnie, a Galeria Przymorze jest doskonałym miejscem na tego typu imprezy. Uczestniczki poprzednich edycji bardzo chwaliły to miejsce i postanowiłyśmy tu wrócić – mówi Joanna Stankiewicz, pomysłodawczyni przedsięwzięcia i dyrektorka Ośrodka Rozwoju Osobistego Kobiet Babiląd. Tomasz Grochowski, manager Galerii Przymorze dodaje: – Cieszą nas takie niestandardowe inicjatywy. W naszym obiekcie dzieje się bardzo dużo, ale ta akcja ze względu na ekologiczny charakter, szczególnie przypadła nam do gustu, dlatego z entuzjazmem przyjęliśmy propozycję Babilądu.

Imprezy nie mogą przegapić pasjonatki mody i niebanalnych strojów, bo BABI TARG to doskonały pretekst, aby przewietrzyć szafę, pozbyć się ubrań, które od dłuższego czasu zalegają na dnie szafy, a przy okazji za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne perełki. Impreza od lat przyciąga osoby zajmujące się modą, szafiarki oraz blogerki, kobiety które doskonale orientują się w najnowszych trendach, a jednocześnie wyróżniają się własnym stylem i swobodnym podejściem do obowiązujących trendów. BABI TARG już od ponad 8 lat gromadzi na wyjątkowych, trzygodzinnych spotkaniach kobiety, które uwielbiają bawić się modą i strojami oraz spotykać się z innymi.

Założenie imprezy jest takie, by ubrania czy dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym prezentem i teraz ukryte są na dnie szafy, wymienić na coś innego. BABI TARG to także świetna okazja, by za grosze kupić ciekawe ciuchy czy biżuterię, bo, jeżeli transakcja wymiany nie dojdzie do skutku, zawsze można negocjować zakup.

PRAKTYCZNE INFORMACJE
Impreza odbywa się w sobotę 14 lutego w Galerii Przymorze przy ulicy Obrońców Wybrzeża 1, w godz. 12.00-15.00. Osoby, które przyjadą z własnymi ubraniami na wymianę rozstawiają się od godz. 11.00. Wstęp na Babi Targ jest bezpłatny.
Dla pierwszych 20 osób, które zapiszą się online organizator zarezerwuje wieszaki oraz miejsce na parterze. Dla kolejnych 30 osób zarejestrowanych, które posiadają własne stojaki na ubrania, zarezerwujemy przestrzeń na parterze. Pozostałe osoby zapraszamy na piętro.

W imprezie może wziąć udział każdy, kto chce pozbyć się zbędnych ubrań czy dodatków lub po prostu przyjść i „upolować” za niewielkie pieniądze ciekawe ubrania. Warunkiem uczestnictwa w charakterze wystawcy jest wcześniejsze zapisanie się przez formularz dostępny online (http://babitarg.com) – zapisują się jedynie osoby, które chcą wystawiać własne ubrania, osoby odwiedzające nie muszę zgłaszać swojej obecności. Zapisy wystartują w poniedziałek, 19 stycznia – ze względu na ograniczoną liczbę miejsc liczy się kolejność zgłoszeń.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.