Facebook Google+ Twitter

Ruszają zapisy na Rage-Race 2011

O północy z 16 na 17 marca ruszyły zapisy do najbardziej ekskluzywnego wydarzenia motoryzacyjno-lifestylowego w Polsce. Na uczestników Rage-Race 2011, jak zwykle czeka mnóstwo atrakcji, nietypowe zadania oraz 4 dni prawdziwej przygody.

O piątej edycji słów kilka

"Planując piątą edycję Rage-Race mieliśmy nie lada problem. W pewien sposób rozpieściliśmy naszych uczestników atrakcjami w latach poprzednich i musieliśmy wspiąć się na najwyższy poziom kreatywności i pomysłowości. Z pełną odpowiedzialnością mogę zapewnić, że nam się to udało i takiej imprezy jeszcze Polska nie widziała"
mówi Robert Rasiński, jeden z organizatorów Rage-Race.

Zapisy do tegorocznej edycji ruszają równo o godzinie 0:00 na nowej, ulepszonej stroniewww.rage-race.pl/. Uczestnicy zyskają nową platformę komunikacji, miejsce do kontaktowania się organizatorami, a także źródło Rage-Raceowej rozrywki. Fani będą cieszyć się doskonalszą witryną będącą jednocześnie źródłem nowinek i ciekawostek ze świata Rage-Race.

W imprezie udział może wziąć każdy, kto dysponuje unikalnym samochodem, charakteryzuje się pozytywnym nastawieniem do życia oraz wolnym czasem pomiędzy 6 a 9 lipca tego roku.
Hasło przewodnie tegorocznej imprezy brzmi No Excuses! w związku z tym na uczestników czekać będą m.in. Road Show, tory samochodowe, wyścigi na zamkniętych drogach, najlepsze hotele oraz zgodnie z tradycją RR cała masa atrakcji, która do końca trzymana będzie w tajemnicy. Rage-Race stanowi pierwszą i jedyną w Polsce prawdziwą imprezę typu Gran Turismo, łączącą w sobie turystykę samochodową, rywalizację, ekskluzywny styl życia, performance, niebanalną zabawę, ducha przygody i filantropię, a przy tym przede wszystkim duże zainteresowanie publiczności i mediów. Uczestnicy imprezy mają za zadanie przebycie określonej trasy, zaliczając nietypowe zadania podczas checkpointów. Każda z załóg przemierza trasę według obranego przez siebie scenariusza i wybrany przez siebie sposób, a zwycięża załoga która zdobędzie najwięcej punktów.

W Rage-Race udział biorą samochody ekskluzywne, nieszablonowe i niespotykane codziennie na ulicach. Dotychczas w stawce ponad dwustu załóg królowały takie marki jak: Ferrari, Bentley, Lamborghini, Aston Martin czy Porsche.
Tak było w zeszłym roku. Pozostaje wierzyć, że i w tym nie zabraknie nam emocji... Jeśli zaś obraz nieruchomy Was nie przekonał, zapraszam do zapoznania się z filmem promocyjnym edycji 2010.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.