Facebook Google+ Twitter

Ruszył edukacyjny serwis ubezpieczeniowy Akademia mfind. To pierwszy etap nowatorskiego projektu mfind

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-02-28 11:31

W lutym 2014 r. wystartował nowy edukacyjny serwis Akademia mfind z profesjonalnymi i bezpłatnymi poradami ubezpieczeniowymi. To pierwszy etap nowatorskiego projektu mfind, który przewiduje powstanie najnowocześniejszej na rynku porównywarki ubezpieczeniowej.

Wystartował serwis Akademia mfind! / Fot. mfindNowy edukacyjny serwis Akademia mfind wypełnił lukę na rynku ubezpieczeniowym, dostarczając osobom poszukującym pomocy, profesjonalnych i bezpłatnych porad, pisanych zrozumiałym, przystępnym językiem. Nowatorski projekt mfind zapewnia merytoryczne wsparcie wszystkim tym, którzy potrzebują wskazówek dotyczących ubezpieczeń.

- Ubezpieczenia wywołują stres u większości Polaków. A przecież są po to, żebyśmy czuli spokój. Akademia mfind pomaga orientować się w ubezpieczeniowych zawiłościach nawet tym czytelnikom, dla których polisa na życie nie jest życiową pasją. Piszemy prostym językiem, jesteśmy po stronie ubezpieczonych. Chcemy ich przekonywać, że autocasco, bonus-malus czy regres to terminy, które można i warto zrozumieć - mówi Marcin Chłopaś, redaktor naczelny Akademii mfind, znany m.in. z Radiowej Jedynki i Teleexpressu.

W serwisie Akademia mfind czytelnik znajdzie liczne artykuły poradnikowe o tematyce ubezpieczeniowej, pisane przez dziennikarzy i ekspertów. Osoba poszukująca pomocy, może również skorzystać ze specjalnego formularza umożliwiającego skontaktowanie się ze specjalistą Akademii mfind i uzyskanie od niego profesjonalnej porady. To zupełnie nowe rozwiązanie na rynku internetowych porad ubezpieczeniowych, kładące nacisk na bezpośredni kontakt z użytkownikiem i możliwość zadania dowolnego pytania o tematyce ubezpieczeniowej - nie tylko w serwisie, ale także poprzez profile społecznościowe.

Akademia mfind to pierwszy etap projektu mfind, zakłądającego powstanie najnowocześniejszej porównywarki ubezpieczeniowej na rynku. - Budujemy bezpłatną, nowoczesną i szybką porównywarkę ubezpieczeń. Taką, jakiej dotąd na rynku nie było - z pełną ofertą towarzystw ubezpieczeniowych i konkurencyjnymi cenami. Narzędzie mfind nie będzie zawyżać ofert, jak często robią to funkcjonujące obecnie porównywarki - tłumaczy Bartłomiej Roszkowski, członek zarządu mfind.

mfind

Mfind to firma oferująca nowatorskie i najnowocześniejsze rozwiązania na rynku ubezpieczeniowym w Polsce.

Mfind to projekt zakładający powstanie nowoczesnej porównywarki ubezpieczeniowej z doskonałą obsługą klienta, pełną ofertą towarzystw ubezpieczeniowych i konkurencyjnymi cenami, a także Akademia mfind - serwis z darmowymi, profesjonalnymi poradami ubezpieczeniowymi, dający możliwość zadania ekspertowi dowolnego pytania.

Założyciele mfind

Bartłomiej Roszkowski - doświadczony w branży mediów cyfrowych i nowoczesnych technologii założyciel NetPress Digital i Nexto.pl - lidera sprzedaży książek i prasy elektronicznej, wyróżnionego jako jeden z najlepszych sklepów internetowych w Polsce przez portal Money.pl. Od 2013 współtworzy i jest członkiem zarządu mfind - nowatorskiego serwisu ubezpieczeniowego, oferującego najnowocześniejsze na rynku rozwiązania. Studiował prawo i administrację oraz zarządzanie i marketing/e-biznes na Uniwersytecie Warszawskim. W wersji ekstremalnej uprawia wspinaczkę, snowboard i nurkowanie.

Bartosz Salwiński - od 1997 roku zawodowo związany z rynkiem ubezpieczeń. W 2002 r. założył AB Port - multiagencję specjalizującą się w ubezpieczeniach majątkowych i komunikacyjnych, uznawaną za jedną z najprężniej działających w Polsce, wielokrotnie nagradzaną i wyróżnianą. Współzałożyciel i członek zarządu mfind - nowatorskiego serwisu ubezpieczeniowego, oferującego najnowocześniejsze na rynku rozwiązania. Absolwent Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. Ukończył także szkołę muzyczną - gra na skrzypcach, fortepianie i klarnecie. W 2012 r. opłynął jachtem Spitsbergen przez cieśninę Hinlopen - było to czwarte takie dokonanie w historii Polski.

Artur Żuliński - jest założycielem jednej z największych w kraju multiagencji ubezpieczeniowych AB Port, której zaufało ponad 300 tys. klientów oraz byłym menedżerem Orkiestry Symfonicznej "Promenada". Współzałożyciel i członek zarządu mfind - nowatorskiego serwisu ubezpieczeniowego, oferującego najnowocześniejsze na rynku rozwiązania. Studiował zarządzanie i marketing oraz finanse i bankowość w Szkole Głównej Handlowej, włada czterema językami - angielskim, hiszpańskim, rosyjskim i niemieckim. Podróżnik, żeglarz, pilot, ratownik, pasjonat sportów ekstremalnych. Pierwszy i jedyny człowiek na świecie, który bez dokumentów przewozowych przeprowadził autokar turystów z Grecji do Polski.

Kontakt dla mediów:
Bartłomiej Roszkowski
bartlomiej.roszkowski@mfind.pl
tel. 663 855 556

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

No tak, najlepiej się nie ubezpieczać, a jak huragan zerwie dach to płakać przed kamerą i czekać aż państwo pomoże.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.