Facebook Google+ Twitter

Ruszył finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kutnie!

W całej Polsce, a także w Kutnie, ruszył kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku wolontariusze zbierają pieniądze na rzecz dzieci ze schorzeniami laryngologicznymi.

To tylko kilka osób kutnowskiego sztabu! - jest ich oczywiście więcej. / Fot. Piotr Panfil Od godziny 6, na kutnowskich ulicach spotkać można wielu wolontariuszy, chcących pomóc małym dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi. Setki młodych ludzi zaangażowało się, aby zbierać pieniądze na ten cel.

Wolontariusze WOŚP. / Fot. Piotr Panfil Kutnowscy wolontariusze będą zbierać pieniądze do samego wieczora. Będą obecni na wieczornych koncertach, jakie odbędą się za kilka godzin. Występy na Placu Wolności zaczną się o godzinie 15. Gwiazdą wieczoru będzie zespół "Cree", którego liderem jest syn Ryśka Riedla oraz "Bony M,", która niedawno grała na sylwestrze w Krakowie.

Możesz także oddać krew

Kutnianie bardzo chętnie wrzucają do puszek. / Fot. Piotr PanfilOd godziny 10 w Kutnowskim Domu Kultury można oddawać krew dla potrzebujących. Codziennie z powodu braku krwi ginie w Polsce kilka osób. Corocznym postanowieniem kutnowskiego sztabu jest zebranie jak największej ilości krwi. Wszyscy, którzy tylko mają ochotę pomóc w tym przedsięwzięciu proszeni są o stawienie się na pierwszym piętrze KDK-u. Pamiętaj, że od ciebie może zależeć ludzkie życie!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

niesamowite;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.