Facebook Google+ Twitter

Ruszył Konkurs Fotograficzny „Oblicza Łodzi 2009”

Ruszyła kolejna edycja Konkursu Fotograficznego „Oblicza Łodzi 2009” organizowanego przez Bałucki Ośrodek Kultury Rondo.

Plakat XIII konkursu Fotograficznego "Oblicza Łodzi 2009" / Fot. Materiał promocyjny„Oblicza Łodzi” to konkurs o ustalonej już renomie. Jest imprezą na trwałe wpisaną w życie kulturalne Łodzi. W tym roku ogłoszono go po raz trzynasty. Do udziału zaproszeni są wszyscy robiący zdjęcia, z wyjątkiem tych osób, które fotografią zajmują się zawodowo. Prace będą oceniane w trzech grupach wiekowych.

I – do 15 lat
II – do 19 lat
III – powyżej 19 lat

Kategorie tematyczne są dwie:

I – Reportaż
II - Impresja

Impreza ma na celu prezentowanie i promowanie fotograficznej twórczości poświęconej Łodzi. Objęta jest honorowym patronatem prezydenta miasta Jerzego Kropiwnickiego. Komisarzem konkursu jest Mateusz Błażejewski.

Prace należy składać lub przesyłać do 15 kwietnia 2009 roku. Szczegółowy regulamin i oświadczenie do pobrania ze strony Bałuckiego Ośrodka Kultury Rondo. Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc: (042) 651-50-30 wew. 16

Rozstrzygniecie konkursu, wręczenie nagród i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 26 kwietnia 2009 roku o godz. 18.00 w Galerii Promocji Młodych Bałuckiego Ośrodka Kultury Rondo - 91-027 Łódź, ul. Limanowskiego 166.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.