Facebook Google+ Twitter

Ruszył OFF FESTIWAL 2007

40 gwiazd z całego świata sceny niezależne, a wśród nich nowicjusze, którzy stawiają pierwsze kroki na scenie muzycznej. Tto wszystko od wczoraj, aż do niedzieli jest do zobaczenie i wysłuchania na scenach w Parku Słupna w Mysłowicach.

Drugą edycję mysłowickiego festiwalu, którego dyrektorem artystycznym jest Artur Rojek z Myslovitz, rozpoczął w piątek 17 sierpnia o godzinie 13 na Scenie Leśnej koncert zespołu George Dorn Screams. Później na Dużej Scenie pojawiła się łódzka kapela L.Stadt.

Na trzech scenach widzowie przez jeszcze dwa dni będą mogli zobaczyć gwiazdy offowego brzmienia z całego świata. Polskę reprezentują na festiwalu m.in. Kapela ze Wsi Warszawa, Dezerter, Pogodno, Tymon And The Transistors,Kasia Nosowska, Starzy Singers, Ścianka, Lao Che, O.S.T.R. i wiele innych.

OFF FESTIWAL to ogromne przedsięwzięcie muzyki niezależnej, które zdaniem wielu,uczestników pozwala na prawdziwe zachwycanie się muzyką. To impreza plenerowa, święto muzyki, ale także święto radości. Podczas trwania festiwalu odbywają się m.in. Międzynarodowe Targi Wolontariatu i Festiwal Malarstwa Emocjonalnego. Dochód z biletów (koszt karnetu 55 zł) przeznaczony zostanie na cele charytatywne.

Trzeci dzień festiwalu to IndustrialART, odbędą się m.in. przedstawienia teatralne oraz pokazy filmowe.
Podczas festiwalu zaprezentują swoje prace, m.in. Edward Dwurnik, Wilhelm Sasnal, Agata Bogacka i Cezary Bodzianowski. Prezentowane dzieła z zakresu sztuki współczesnej ukażą ciekawy wymiar śląskiej tożsamości

Więcej informacji na stronie: Off Festival

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Czemu tak kiepsko zredagowane?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.