Facebook Google+ Twitter

Ruszył projekt NaszeMiasto.pl Przyjazne Dzieciom

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2010-10-04 15:30

Ideą projektu "NaszeMiasto.pl Przyjazne Dzieciom" jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na los najmłodszych, którzy często są ciężko doświadczani przez życie. NaszeMiasto.pl wspiera medialnie fundacje działające na rzecz dzieci.

NaszeMiasto.pl Przyjazne Dzieciom / Fot. Katarzyna Kaczmarek/PolskapresseCelem projektu NaszeMiasto.pl Przyjazne Dzieciom jest zebranie w jednym miejscu placówek codziennie pomagających dzieciom na płaszczyźnie edukacyjnej, zdrowotnej, ale także tym molestowanym, bitym i żyjącym w ciężkich warunkach. Idea towarzysząca projektowi to zwrócenie uwagi społecznej na to, że codziennie naszym pociechom może grozić coś złego i że warto pomagać dzieciom które znalazły się w ciężkiej sytuacji czy to z powodu problemów w rodzinie, braku środków do godnego życia, czy też przybyłych na ten świat z wrodzonymi wadami i schorzeniami.

Chcemy, aby na twarzach dzieci codziennie pojawiał się uśmiech. Chcemy otworzyć społeczeństwu oczy na krzywdę najmłodszych. Chcemy pomagać jak możemy - nagłaśniać akcję i nawoływać do udziału! Chcemy, żebyście się przyłączyli! Chętne do współpracy fundacje i organizacje serdecznie zapraszamy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.