Facebook Google+ Twitter

Ruszył Przystanek Woodstock

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-08-01 16:31

W Kostrzynie ruszył 14. Przystanek Woodstock. Oficjalnego otwarcia dokonał Jurek Owsiak. Przez trzy dni na dwóch scenach będą grały zespoły z Niemiec, Włoch, Chorwacji, Szwecji, Anglii, Meksyku, RPA i Polski. Polskę reprezentują, między innymi Lao Che, metalowa kapela Vader i Closterkeller.

Przystanek Woodstock to nie tylko koncerty, ale także wiele imprez towarzyszących, między innymi Akademia Sztuk Przepięknych, warsztaty bajkoczytania czy parada glinoludów z Bolesławca. Na terenie Przystanku Woodstock znajdują się wioski forumowiczów, bębniarzy i brodaczy. Jest także wioska motocyklowa stworzona przez Chrześcijański Klub Motocyklowy.

Na przystanku pojawią się także zaproszeni goście, między innymi, profesor Leszek Balcerowicz, Kamil Durczok, Tomasz Raczek, Wiesław Ochman i Manuela Gretkowska. Nowością tegorocznego festiwalu jest Olimpiada. Ma to być zachęta do aktywnego wypoczynku, do uprawiania sportu i do uczciwej rywalizacji. Podczas Przystanku prezentuje się także wojsko. W strefie nieopodal małej sceny można zobaczyć wojskowy sprzęt i przymierzyć umundurowanie. Na terenie festiwalu działa także Biuro Rzeczy Znalezionych, można skorzystać z kawiarenki internetowej, kupić okolicznościowe kartki pocztowe i pobrać pieniądze z bankomatu.

14. Przystanek Woodstock potrwa do niedzieli.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.