Facebook Google+ Twitter

Ruszył serwis Busola - internetowy przewodnik dla mężczyzn

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-05-22 06:57

Dziś ruszyła Busola. To nowy przewodnik internetowy po dobrym stylu i rozrywce dla mężczyzn. Serwis pomoże mężczyznom w poznaniu trendów i znalezieniu inspiracji w zakupie ubrań, butów i akcesoriów mody męskiej, a także w wyborze modnych gadżetów, samochodów i miejsc na spędzenie wolnego czasu.

„Naszym celem było stworzenie przejrzystego i interesującego magazynu lifestylowego online, który zaspokajałoby potrzeby wymagającego mężczyzny XXI wieku. Mam nadzieję, że z czasem Busola stanie dla nowoczesnych facetów tym, czym są na świecie kultowe lifestylowe magazyny: GQ lub Esquire – lekturą obowiązkową bez której nie można się obejść” – mówi Krzysztof Urbanowicz, twórca i wydawca Busoli.

Busola prezentuje informacje użyteczne dla tych wszystkich, dla których ważne jest, by zawsze być na bieżąco z nowinkami w męskim świecie. Serwis podzielony jest na dziesięć działów tematycznych. Moda, Design, Architektura, Auto-moto, Kobiety, W formie, Gadżety, Alkohole, Podróże, Kultura.

Busola adresowana jest do mężczyzn w wieku 25-45 lat, mieszkających w średnich i dużych miastach, ze średnim i wyższym wykształceniem, ceniących dobre, znane marki.

Serwis jest również cennym źródłem wiedzy dla kobiet, które interesują się wyglądem swoich partnerów i chcą dzielić z nimi pasje i zainteresowania. Jak wynika z badań, w Polsce, co drugi mężczyzna znajduje informacje o modzie w internecie, a serwisy na temat mody i urody z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Aż 40 proc. użytkowników serwisów modowych stanowią mężczyźni.

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.