Facebook Google+ Twitter

Ruszył serwis NaTemat.pl. Co zaprezentował Tomasz Lis?

W środę przed południem uruchomiono serwis NaTemat.pl. Twarzą projektu jest Tomasz Lis. Portal ma być polskim odpowiednikiem Huffington Post.

 / Fot. Tomasz KowalskiNatychmiast po wejściu na stronę w oczy rzuca się rozmiar i ilość zdjęć. Na samej górze zamieszczono awatary blogerów NaTemat.pl. Od razu można zauważyć, że są nimi bardziej i mniej znani przedstawiciele różnych środowisk - począwszy od polityków i biznesmenów poprzez ludzi nauki, architektów, artystów oraz dziennikarzy, skończywszy na sportowcach.

Wędrując wzrokiem odrobinę niżej, zobaczymy ogromne zdjęcie oraz nagłówek najważniejszej w danej chwili wiadomości. Pod spodem edytorial, a dalej trzeba już dużo przewijać.

Ogromnym zaskoczeniem jest fakt, że lista wyróżnionych artykułów nie rozpoczyna się doniesieniami ze świata polityki lecz od rozrywki i pieniędzy. Zaraz po tym uplasował się sport i szeroko rozumiana kultura. Nieco dalej znajdziemy bardzo dużo wiadomości dotyczących spraw zagranicznych, a niżej polskiej sceny politycznej. Na szarym końcu najnowsze posty z blogów, które można komentować na bieżąco.  / Fot. screen

Dla osób, które nie chcą przewijać całej strony, by dotrzeć do informacji z danej dziedziny, stworzono pasek kategorii na samej górze, z linkami do konkretnych działów: blogi, wydarzenia, pieniądze, kultura i styl.

Serwis NaTemat.pl powstawał od kilku miesięcy. Jego redaktorem naczelnym jest Tomasz Machała. Wzorowano go na amerykańskim Huffington Post. Serwis ma być tolerancyjny, skierowany do wszystkich, niezależnie od poglądów.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Alfa Niewiadomski
  • Alfa Niewiadomski
  • 09.04.2012 12:45

Obiektywizm Pana Tomasza, z którego jest tak dumny, jest rodem wprost z łam Gazety Wyborczej. Szalom.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.