Facebook Google+ Twitter

Ruszyła kampania 1 % podatku na rzecz ITAKI

Ruszyła kampania zachęcająca do przekazywania 1 % podatku na rzecz Fundacji ITAKA – jedynej organizacji pozarządowej w Polsce, która całościowo zajmuje się problemem zaginięcia.

 / Fot. ITAKA„Marcinku synu kochany jeśli oglądasz te zdjęcie to bardzo proszę odezwij się do nas tęsknimy za Tobą. Wróć do domu czekamy na Ciebie” Twoi rodzice.

To jedna z wielu wiadomości jakie rodziny przekazują do Fundacji ITAKA. Każdego dnia ludzie szukają swoich najbliższych, którzy zaginęli bez śladu. Przyczyny zaginięć bywają różne, ale zawsze stanowią one tragedię dla rodziny, która nagle traci kontakt z bliską im osobą.

Fundacja ITAKA od 16 lat pomaga w poszukiwaniach zaginionych, udzielając wsparcia ich rodzinom, oraz prowadzi profilaktykę zaginięć. Działania te są możliwe dzięki, często anonimowym darczyńcom, z których większość wspiera Fundację ITAKA przekazując 1%.

W spocie i materiałach promocyjnych podajemy numer KRS Fundacji, który należy wpisać w formularzu PIT, żeby przekazać nam 1 proc. swojego podatku.

https://www.youtube.com/watch?v=suyNbABcZiY

Spot promocyjny będzie emitowane głównie w Internecie, ale również w rozgłośniach radiowych i telewizji regionalnej.

Dodatkowo ulotki kampanii będę dystrybuowane w całej Polsce.

Partnerem kampanii jest AK MEDIA i TELE5

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.