Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6110 miejsce

Ruszyła ogólnoświatowa kampania informacyjna Świadków Jehowy

W piątek 5 lipca 2013 roku Świadkowie Jehowy na Podkarpaciu rozpoczęli kampanię rozpowszechniania zaproszeń na kongres pod hasłem „Słowo Boże jest prawdą!” Odbędzie się on od 26 do 28 lipca 2013 roku w rzeszowskiej Hali na Podpromiu.

Zaproszenie na Kongres Świadków Jehowy / Fot. JW.ORG- Kongres w Rzeszowie, podobnie jak nasze zgromadzenia na całym świecie, organizujemy nie tylko z myślą o Świadkach Jehowy. Mile widziany jest każdy, kto chce się dowiedzieć, dlaczego można mieć silne podstawy, by wierzyć, że Pismo Święte jest słowem Bożym a nie ludzkim - mówi Mirosław Zdybek z Biura Prasowego Kongresu Świadków Jehowy w Rzeszowie.

- Uważamy Biblię za najbardziej wiarygodny przewodnik oraz źródło wskazówek w dzisiejszych trudnych czasach. Uczestnicy Kongresu odniosą wiele korzyści z tego urozmaiconego i praktycznego programu, dlatego wkładamy wiele wysiłku, by dotrzeć do każdego mieszkańca z osobistym zaproszeniem na to ważne wydarzenie – dodaje rzecznik Kongresu.

Program zjazdu jest zróżnicowany. Tworzyć go będą wykłady biblijne, wywiady i scenki ukazujące praktyczną wartość Biblii w naszych czasach. Ale nie tylko. W piątek o 15:30 i w niedzielę o 13:40 odbędą się też przedstawienia kostiumowe oparte na motywach biblijnych, a w sobotę o 15:40 obecni wysłuchają słuchowiska biblijnego. Ważnym punktem programu będzie publiczny wykład biblijny zatytułowany „Co to jest prawda?”, który zostanie wygłoszony w niedzielę o godzinie 11:00.

Dokładne daty i miejsca tegorocznych zgromadzeń okręgowych pod hasłem ‛Słowo Boże jest prawdą!’ w Polsce i na całym świecie można znaleźć w oficjalnym serwisie internetowym Świadków Jehowy jw.org.

W skali całego kraju na tegorocznych kongresach organizatorzy spodziewają się ponad 160 000 obecnych.

Na świecie jest blisko 8 000 000 Świadków Jehowy, a w Polsce 130 000. Świadkowie Jehowy wydają dwa czasopisma. Pierwszym z nich jest Strażnica, dostępna w 209 językach w nakładzie blisko 45 000 000 egzemplarzy. Drugim jest Przebudźcie się!, które wydawane jest w takim samym nakładzie w 99 językach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.