Facebook Google+ Twitter

Ruszyła rekrutacja do 12. Letniej Szkoły Wyszehradzkiej

Stowarzyszenie Willa Decjusza w Krakowie informuje, że rozpoczęło nabór do 12. Letniej Szkoły Wyszehradzkiej. W tym roku będzie trwała od 30 czerwca do 13 lipca. Termin składania wniosków upływa 31 marca.

Logo 12. Letniej Szkoły Wyszehradzkiej w Krakowie. / Fot. ScanTo jest specjalistyczna i specyficzna Szkoła. Turnus zawsze trwa dwa tygodnie i wykłady odbywają się na terenie Willa Decjusza w Krakowie. Skierowana jest głównie dla studentów z krajów Grupy Wyszehradzkiej jak też Europy Środkowej oraz Wschodniej.

Głównym zadaniem to pogłębianie wiedzy na temat wyzwań regionalnych oraz globalnych, likwidacja wzajemnych stereotypów, budowanie więzi i kontaktów przyjacielskich. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.visegradsummerschool.org .

Uczestnikami są młodzi ludzie miedzy innymi z Polski, Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Czech, Francji, Kirgistanu, Kosowa, Litwy, Macedonii, Mołdawii, Niemiec, Rosji, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Ukrainy, Węgier. W okresie 11 lat istnienia Letniej Szkoły Wyszehradzkiej udział wzięło ponad 500 słuchaczy.
(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.