Facebook Google+ Twitter

Ruszyło głosowanie w konkursie Dziennikarz Obywatelski 2013 Roku

14 maja o godzinie 10 ruszył II etap konkursu Dziennikarz Obywatelski 2013 Roku. Głosowanie potrwa do 4 czerwca do północy.

Głosować można wysyłając SMS z numerem kandydata podanym na stronie konkursowej. W ten sposób wybrani zostaną zwycięzcy poszczególnych kategoriach.

 / Fot. Wiadomosci24.plZagłosuj w kategorii Wywiad,
Zagłosuj w kategorii Reportaż,
Zagłosuj w kategorii Recenzja,
Zagłosuj w kategorii Felieton,
Zagłosuj w kategorii Fotoreportaż,
Zagłosuj w kategorii Relacja sportowa,
Zagłosuj w kategorii Junior Media.


Koszt jednego SMS-a wynosi 0,5 zł netto (0,62 zł z VAT). Sposób głosowania jest identyczny jak w poprzednich latach. Wysyłamy wiadomość pod numer 7055 o treści DOROKU.XX, gdzie XX oznacza unikalny numer wybranego przez nas kandydata (np. DOROKU.150).

Podobnie jak w poprzednich edycjach przygotowaliśmy również nagrodę za najciekawsze uzasadnienie SMS. Będzie to tablet Asus ME 173X Android 7.1. SMS powinien zawierać wówczas uzasadnienie oddania głosu na konkretnego Kandydata. SMS-y nie powinny zawierać polskich znaków i pomiędzy poszczególnymi wyrazami winne być zachowane odstępy - spacje.

Kapituła konkursu

Dziennikarza Obywatelskiego wybierze Kapituła Konkursu, którą w tym roku tworzą: Paweł Siennicki, Arlena Sokalska, Wojciech Rogacin, Adam Buła, Agaton Koziński, Robert Zieliński, Anita Czupryn, Dorota Kowalska, Witold Głowacki, Mariusz Grabowski i fotoedytor oraz fotoreporter Bartek Syta. Przewodniczącym kapituły będzie dyrektor rozwoju redakcyjnego Tomasz Krawczyk.

Informacje o członkach Kapituły Konkursowej

Nagrody

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w połowie czerwca. Laureat otrzyma nagrodę w postaci tabletu Lenovo Yoga. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach konkursowych, wyłonieni w głosowaniu SMS otrzymają tablet Asus ME 173X Android 7.1. Jak w poprzednich latach przygotowaliśmy również nagrodę za najciekawsze uzasadnienie SMS. Będzie to tablet Asus ME 173X Android 7.1.

Kontakt

W razie wątpliwości - służymy informacją. Pytajcie w komentarzach lub wysyłając mail na doroku@polskapresse.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Szanowna Redakcjo. Z braku innego miejsca na zadawanie pytań - piszę tutaj, gdzie wieści aktualne.

Czy mógłby ktoś skomentować, zinterpretować, przetłumaczyć na język codziennej praktyki punkt nowego regulaminu, który przy otwarciu w24 trzeba zaakceptować:

11. Użytkownik zobowiązuje się nie przekazywać do Serwisu Materiałów, Komentarzy lub Wypowiedzi o charakterze reklamowym lub promocyjnym.

Przygotowałam materiał o wystawie fotograficznej Homo Urbanus Europeanus Jean-Marc Caracciego w Muzeum Narodowym w Kielcach. I po przeczytaniu powyższego regulaminu zawahałam się. Czy to aby nie promocja?

I co nią nie jest? Czyż recenzja książki, filmu, przedstawienia nie promuje tychże? Czyż ciekawa relacja z podróży nie nakręca popytu biurom podróży? Udany weekend w spa lub w Aquaparku czy nie zachęci spragnionych chłodnej wody do naśladownictwa?

Z mojego punktu widzenia, dopóki za mój czas i wykonaną pracę nie otrzymuję wynagrodzenia ani od instytucji, o której działalności piszę (ba, jeszcze sama sobie bilet sponsoruję), ani od właścicieli serwisu W24, którzy zapraszają wszystkich chętnych do publikowania na łamach, nie popełniam grzechu "reklamy" i "promocji", chociaż, jakby nie patrzeć, właśnie reklamuję i promuję to, co uważam za warte promowania - czy to miejsce, czy wystawę, czy inne kulturalne wydarzenie.

Zatem, jak na wstępie, proszę o doprecyzowanie: co autor punktu 11. regulaminu miał na myśli. Z poważaniem, Janina Bieleńko

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trudny wybór.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W końcu wiem kogo zgłoszono. I takie dziwne "imię" dość często się powtarza: "blogerka", co chyba nobilituje piszących na blogach.
I popieram ostatnią wypowiedź pani Barbary :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mimo wszystko ( aczkolwiek nie wiem co wszystko). wydaje mi się, że dodatkowa opcja zgłaszania przez redakcję materiałów była dobra. redakcja ma oko by wyłowić dobre materiały z serwisu, co spowodowałoby więcej kandydatów z W24 z dobrym poziomem. Wiem, że wiele osób nie zgłosi się samodzielnie. A ze zgłaszaniem cudzych szału nie ma.

Komentarz został ukrytyrozwiń

no. dobra. Już wiem na co głosować. Nawet zagłosowałam. 2 razy. Raz z uzasadnieniem. ;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzień 3. Nadal "Ztz".

Komentarz został ukrytyrozwiń

I jak tu głosować, jak nie wiem na kogo? Komputer mówi, że zostałem tymczasowo zablokowany :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.