Facebook Google+ Twitter

Ruszyło I Światowe Unisono Poetycko-Literackie w Belgii. I niech się toczy

27 lutego ruszyło I Światowe Unisono Poetycko-Literackie w Belgii. Koło zamachowe toczy się i już jest nie do zatrzymania. Ciężka i wyczerpująca praca Yvette Popławskiej – prezeski MSAADP Virtualia ART – zaowocowała, ponieważ swoją energią, siłą wewnętrzną i determinacją pokonała emocje i strach przed niewiadomą.

Plakat Virtualia ART / Fot. Virtualia ART/smfgNiestety nie mogłem dojechać na to, jakże ważne wydarzenie literacko-artystyczne, ale jestem duchem z uczestnikami i trzymam zaciśnięte kciuki, aby wszystko szczęśliwie się udało i zakończyło przesłaniem do ludzi dobrej woli o Pokój na świecie. Pokój, na utrzymanie którego ogromny wpływ ma kultura, oświata, poezja, literatura, artyzm twórczy, folklor i kultura narodów.

Wymiana tych, często niedocenianych, dóbr pozwala poznawać różnych ludzi, nawiązywać przyjaźnie i kontakty, mające ogromne znaczenie przy rozwiązywaniu wszelkich konfliktów na świecie i zażegnywaniu powstawania wrogich ognisk.
Niech I Światowe Unisono Poetycko-Literackie w Belgii będzie tą iskrą, która rozpali chęć szczerej współpracy wszystkich ludzi pióra, twórców i organizacji ku chwale szeroko pojętej kultury.

Pozdrawiam wszystkich uczestników tej wspaniałej imprezy i życzę owocnych obrad.
Niech Wam sprzyjają wspaniałe chwile w obcowaniu z poezją, kulturą i sztuką.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.