Facebook Google+ Twitter

Ruszyło "Lato z radiem" - najpopularniejsza audycja radiowej Jedynki

Współautorzy: Magdalena Wróbel

21 czerwca ruszyła najpopularniejsza audycja Polskiego Radia "Lato z Radiem". Tegoroczna edycja realizowana jest z ogromnym rozmachem: 20 miast na trasie koncertów z gwiazdami, kilka płyt, maskotki i różne projekty edukacyjne.

Nowe logo "Lata z Radiem". / Fot. Materiały prasoweJuż 39 raz słuchacze Polskiego Radia usłyszeli sygnał "Lata z Radiem" - "Polkę Dziadek". W studiu przywitała słuchaczy Marta Kielczyk, a gości oraz dziennikarzy na konferencji prasowej szef lata z radiem Roman Czejarek. Czytelnicy W24 mieli okazję już przeczytać wywiad z tym popularnym dziennikarzem na temat tegorocznej audycji.

Na konferencji pojawili się: zespół Blue Cafe oraz Andrzej Krzywy z zespołem oraz zespół Papa D. Pojawił się również Robert Sowa z zespołem kucharzy, którzy przygotowali piękny okolicznościowy tort oraz poczęstunek, głównie z ryb, bo to one będą królowały w potrawach grillowanych na trasie przez tego kucharza. Z jedzeniem będzie związane dużo atrakcji. Będą i potrawy tradycyjne, i sery pleśniowe Lazur, i coś od sponsora strategicznego Żubr...

Roman Czejarek- szef "Lata z Radiem" i Robert Sowa. / Fot. M. WróbelPrezesi Polskiego Radia zapewnili o życzliwości zarządu dla audycji "Lato z radiem". Usłyszeliśmy bardzo miłe słowa pod adresem Romana Czejarka, który natychmiast uzupełniał: "To nie jest tak, że jeden Czejarek to wszystko pozałatwiał. To praca wielu osób - mówił Roman Czejarek, wskazując tablice z logotypami sponsorów. - Gdybyśmy nie zebrali tych pieniędzy to tego wszystkiego by nie było - dodał.Paweł Stasiak i Stonoga. / Fot. M. Wróbel

Tym razem w radio pojawili się też najwierniejsi słuchacze z całego kraju,którym Roman Czejarek podziękował za wsparcie i pomoc.

Maskotką tegorocznego lata została.... stonoga, która zawitała na konferencję, powodując niemałe zamieszanie. Każdy gość chciał zobaczyć z bliska dużego, zielonego uśmiechniętego robaczka i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Cieszę sie, że byłyście na inauguracji Lata z Radiem i cieszę się również, że mamy kolejną audycję. Swego czasu systematycznie jej słuchałam, teraz ze względu na różne czynniki nie mogę tego robić, ale cieszę się, że jest to Lato z radiem takiej jak dawniej...:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.