Facebook Google+ Twitter

Ruszyło Studio Opinii.pl

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-09-19 16:00

Zaczęliśmy – internetową gazetą inteligencką, gazetą opinii, komentarzy i analiz. Chcemy, by elita umysłowa i inni mądrzy ludzie w dowolnym wieku mieli swoje miejsce spotkań i dyskursu.

Red. Stefan Bratkowski podczas promocji swej książki. / Fot. Andrzej Rybczyński/PAPChcemy, by tworzyli u siebie i na swoich warunkach, wolni od wszelkich zależności, powiązań, politycznej mody, ukrytych intencji. Z programową za to wiernością zasadom przyzwoitości, zdrowego rozsądku, kultury i... poczucia humoru. Dla ochrony normalności. Pisząc możliwie interesująco, bez oglądania się na „słupki oglądalności“. Bez rozgrywek personalnych. I z tą odrobiną poczucia odpowiedzialności za czas, w którym żyjemy, za to, co wszyscy razem zrobimy z Polską. Z Polską bez numeracji. I może w jakimś tam procencie – ze światem współczesnym (publikujemy dlatego tekst naszej współpracowniczki, najmądrzejszej Rosjanki, Lilii Szewcowej, o tym, co Europa i świat mogą zrobić w sprawie Rosji). StudioOpinii.pl

Oczekujemy współpracy i wypowiedzi wszystkich, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia, w miarę możliwości - rzeczowego i kompetentnego, albo przynajmniej – mądrego. Z podpisami. Będziemy lansowali w polskim internecie zasadę, że autor odpowiada za to, co pisze, i nie kryje się za żadnym kryptonimem.

Liczymy na odbiorców Wiadomości24, z którymi będziemy wymieniali teksty. A zwłaszcza liczymy – na Dziennikarzy Obywatelskich.

Zapraszamy - Stefan Bratkowski


Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

wchodzę w to:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

bardzo ciekawe :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lubię stwierdzenie "najmądrzejszej Rosjanki" a powyżej: "wolni od wszelkich zależności, powiązań, politycznej mody, ukrytych intencji" i "Bez rozgrywek personalnych" lol

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nikt nie skomentował? Nie ma takich dziennikarzy obywatelskich, którzy mieliby więcej cnót i talentów niż zawodowi? ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.