Facebook Google+ Twitter

Ruszyły przygotowania do Gitarowego Rekordu Guinnessa

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-03-17 19:07

Ruszyły przygotowania do kolejnego Gitarowego Rekordu Guinnessa, który odbędzie się 1 maja we Wrocławiu. W ubiegłym roku, na wrocławskim rynku pojawiło się ponad 6 340 gitarzystów, co pozwoliło pobić dotychczasowy rekord ponad trzykrotnie - przypomina pomysłodawca przedsięwzięcia i gitarzysta - Leszek Cichoński.

Leszek Cichoński powiedział, że każdy gitarzysta, który chce wziąć w tegorocznym wspólnym graniu na wrocławskim rynku, może się do tego przygotować na specjalnych warsztatach. Pierwsze rozpoczną się jutro w warszawskim klubie Tygmont (o 16.30), w piątek, 19 marca, a ostatnie odbędą się w kwietniu na Dolnym Śląsku. Potrzebne informacje są też informacje na jego stronie internetowej, pod adresem: www.cichonski.art.pl.

Leszek Cichoński przypomina, że w tym roku na wrocławskim rynku mają być zagrane wszystkie utwory, które były wykonywane tam dotąd podczas Gitarowego Rekordu Guinnessa, a jest ich już siedem.

Leszek Cichoński jest gitarzystą i wokalistą bluesowym, kompozytorem i aranżerem oraz wykładowcą warsztatów muzycznych w Bolesławcu, Brodnicy i Zakrzewie, a także autorem kursów do nauki gry na gitarze "Blues - Rock Guitar Workshop" i "Gitarowe ABC".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.