Facebook Google+ Twitter

Ruszyły warsztaty improwizacji teatralnych w Domu Zarazy w Oliwie

Oliwski Dom Zarazy, w ramach projektu Domu Sąsiedzkiego organizuje bezpłatne warsztaty improwizacji teatralnych adresowane do uczniów liceum. Zajęcia odbywają się od 5 marca w każdy poniedziałek o godz. 17.30.

 / Fot. materiał autorskiWarsztaty zostały przygotowane z myślą o licealistach i ich młodzieńczej, często szalonej kreatywności.

Celem twórców warsztatów jest uczenie, zabawa i skłanianie do refleksji uczestników. Zajęcia łączą formy indywidualnej i zbiorowej pracy, skoncentrowanej na procesie działania zadaniowego.

Warsztat prowadzi Adrianna Lisewska, uczestniczka wielu warsztatów aktorskich i muzycznych w kraju i zagranicą (m.in. Anglia, Węgry), przez 5 lat związana była twórczo z Teatrem Lustra Strona Druga.

Zajęcia odbywają się na pierwszym piętrze Domu Zarazy przy ulicy Stary Rynek Oliwski 15. Udział jest bezpłatny, zainteresowani proszeni są o zgłoszenia uczestnictwa pod adres: adelojda@gmail.com lub zaraza.oliwa@gmail.com.


Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.