Facebook Google+ Twitter

Ruszyły zgłoszenia do Pick Up The Sound 2016!

Masz swój zespół? Tworzysz muzykę? Kochasz śpiewać? Zgłoś się do 2. edycji Pick Up The Sound i wygraj występ podczas SnowShow Music Fest 2017 oraz sesję zdjęciową w Alpach Francuskich! Zgłoszenia przyjmowane są do 10 stycznia 2016.

 / Fot. Pick Up The Sound­- C​elem projektu jest promocja młodych artystów stawiających pierwsze kroki w branży muzycznej. Jest to szansa na zaprezentowanie się dużo szerszej publiczności, a tym samym zaznaczenie swojej obecności na rynku fonograficznym. - ­​ podkreśla Michał Starkowski, organizator SnowShow Music Fest 2016.

Zespoły oraz wykonawcy, którzy są na początku swojej kariery muzycznej, ale posiadają już własny repertuar, mogą zgłosić się do konkursu w jednej z trzech kategorii: Hip­hop/R’n’B, Pop/Rock/Reggae oraz Elecro/Alternative i wystąpić podczas koncertu w warszawskim Klubie Lab oraz we francuskim kurorcie Risoul w Alpach (wyjazd Peak Up the Sound). Uczestników konkursu oceniać będzie jury, w skład którego wchodzą m.in.: Artur Rawicz, dziennikarz muzyczny CGM.pl, Maciej Wasio wokalista i gitarzysta grupy OCN oraz internauci i uczestnicy imprez odbywających się w Warszawie i Risoul. Nagrodą w konkursie jest występ na największym i jedynym prawdziwym festiwalu muzycznym w Alpach ­ SnowShow Music Fest 2017 oraz profesjonalna sesja zdjęciowa.

­- Konkurs składa się z trzech etapów. W pierwszym, spośród wszystkich zgłoszonych kapel/wokalistów, jury wraz z internautami wybierze po trzech wykonawców z każdej grupy muzycznej. Nadesłane zgłoszenia zostaną ocenione według doboru repertuaru, poziomu warsztatu muzycznego oraz tekstów. Drugim etapem jest prezentacja laureatów na żywo w czasie koncertów w Warszawie. - ­ tłumaczy Joanna Krawiec, Manager Projektu Pick Up The Sound. ­N​atomiast ostatnia finałowa rozgrywka będzie miała miejsce podczas festiwalu Peak Up The Sound​­.- dodaje Krawiec.

Zwycięzcą poprzedniej edycji Peak Up The The Sound został zespół z Ząbkowic Śląskich
grający rock’n’rolla z domieszką indie rocka ­ (h​ttps://www.youtube.com/watch?v=BbJ43Q13PjA)​.

Harmonogram:
Termin nadsyłania zgłoszeń: 10.01.2016, godz. 20:00

Kategoria H​ip-hop/ R’n’B: ​
● Głosowanie internetowe: 11­-17 stycznia 2016
● Ogłoszenie zwycięzców I etapu: 18 stycznia 2016
● Koncert w klubie LAB w Warszawie: 23 stycznia 2016

Kategoria P​op/ Rock/ Reggae: ​
● Głosowanie internetowe: 18­-24 stycznia 2016
● Ogłoszenie zwycięzców I etapu: 25 stycznia 2016
● Koncert w klubie LAB w Warszawie: 29 stycznia 2016

Kategoria E​lectro/ Alternative: ​
● Głosowanie internetowe: 18­-24 stycznia 2016
● Ogłoszenie zwycięzców I etapu: 25 stycznia 2016
● Koncert w klubie LAB w Warszawie: 30 stycznia 2016

Festiwal P​eak Up The Sound:​18­27 marca 2016 (h​ttp://peakupthesound.pl)​. Więcej informacji na temat konkursu Pick Up The Sound dostępnych jest na stronie: http://pickupthesound.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.