Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22041 miejsce

Ryan Gosling wystąpi w "Łowcy androidów 2"? Trwają negocjacje. Zdjęcia do filmu ruszą za rok

Ryan Gosling negocjuje rolę w filmie "Łowca androidów 2". Obraz wyreżyseruje Denis Villeneuve, a producentem wykonawczym zostanie twórca pierwszej części, Ridley Scott.

 / Fot. materiały prasoweRyan Gosling prawdopodobnie wystąpi w sequelu "Łowcy androidów" - podaje studio Alcon Entertainment. Reżyserem filmu będzie Denis Villeneuve, twórca takich filmów, jak "Wróg" czy "Pogorzelisko". Zaangażowany w produkcję będzie również Ridley Scott.

Harrison Ford ponownie zagra Ricka Deckarda, postać z pierwszej części filmu. Zdjęcia rozpoczną się w lecie przyszłego roku. Fabuła osadzona zostanie kilka dekad po zakończeniu filmu z 1982 r. Nie ujawniono kogo miałby zagrać w filmie Ryan Gosling. Nie znamy również szczegółów scenariusza.

Czytaj także: Zobaczcie drugi teaser "Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia Mocy". Jest wspaniały! (wideo)


"Łowca Androidów" został wpisany na listę United States National Film Registry przez Bibliotekę Kongresu USA. Uznano go za dzieło "kulturowo i historycznie znaczące". Akcja pierwszej produkcji toczyła się w 2019 r. Rick Deckard zagrał policjanta tropiącego replikantów, czyli androidy, które po buncie zostały wygnane z Ziemi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.