Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12160 miejsce

Rybnik. Makabra trwa. Z zalewu wypływają kolejne ludzkie szczątki

Do Zakładu Medycyny Sądowej w Katowicach trafiły kolejne ludzkie szczątki. Wczoraj (23 października) strażacy wyłowili z zalewu Elektrowni Rybnik dwa fragmenty ręki.

Poszukiwania ograniczono do przeszukiwania powierzchni i linii brzegowych zbiornika. / Fot. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w RybnikuWczorajszego przedpołudnia patrolujący brzeg Zalewu Rybnickiego policjanci znaleźli kolejne kawałki ludzkich zwłok. Tym razem były to fragmenty ręki. Jeden znaleziono w okolicach ośrodka Stodoły, drugi w rejonie ul. Cisowej (podobnie jak w przypadku wcześniejszych znalezisk -w dwóch różnych i odległych od siebie miejscach). Już trafiły do Zakładu Medycyny Sądowej w celu identyfikacji.

Wypływające od kilku dni z dna Zalewu Rybnickiego ludzkie szczątki, to najprawdopodobniej poćwiartowane ciało Eugeniusza Wróbla, byłego wiceministra transportu i byłego wicewojewody śląskiego. Pewność, że należą one do 59-letniego Wróbla śledczy będą mieli dopiero po otrzymaniu wyników badań DNA. Biegli zapowiadają, że pierwsze wyniki tych badań poznamy już jutro.

Poszukiwania zwłok Eugeniusza Wróbla nie zostały przerwane. Zmieniły jedynie nieco charakter. Teraz ekipy poszukiwawcze pracują od godz.8.00-16.00, a teren poszukiwań ograniczono do powierzchni i linii brzegowej zbiornika Elektrowni Rybnik.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

JR
  • JR
  • 25.10.2010 15:22

Jest przygotowywana specjalna strona na temat Eugeniusza Wróbla pod adresem http://www.eugeniuszwrobel.pl - wkrótce będzie tam można przeczytać życiorys, wspomnienia bliskich mu osób i zapalić znicz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
poszukiwaczprawdy
  • poszukiwaczprawdy
  • 24.10.2010 23:43

Jest przygotowywana specjalna strona na temat Eugeniusza Wróbla pod adresem http://www.eugeniuszwrobel.pl - wkrótce będzie tam można przeczytać życiorys, wspomnienia bliskich mu osób i zapalić znicz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.